Introverti, aké máte záľuby?

venom19
4. jún 2024

Ahojte, introverti, ake mate zaluby? Hladam nieco vhodne pre seba..popri praci vela casu nie je, ale aj tak....okrem sportu.. dakujem

thirstymonk
4. jún 2024

Hra na hudobný nástroj, les. Zbieram hríby, liečivé byliny. Záhradka, kutilstvo, čokoľvek... si žena, tak možno niečo handmade... výroba kozmetiky domácej napríklad je tiež riešenie... 🙂

really8
4. jún 2024

@venom19 simici, filmy, kniha, hackovanie, pecenie…

andula77
4. jún 2024

@venom19 fotenie... prírody najmä

eva_eva
4. jún 2024

Knihy, to úplne milujem. Izbové rastliny som si začala pestovať vo väčšom a bylinky. Postupne by som chcela aj menšiu záhradku. Kedysi som štrikovala, teraz som si povedala, že vyskúšam aj háčkovanie. Turistiky, prechádzky, bicyklovanie.

simsalabim
4. jún 2024

Citanie, plavanie, bicykel, prechadzky.

nikoletta1712
4. jún 2024

@venom19 Čítanie kníh, prechádzky/rýchla chôdza v prírode, písanie si denníka/snov niekde v kaviarni, kde chodí málo ľudí…

lamar11
4. jún 2024

@venom19 Knihy, prechádzky,záhrada.

rybkoava
4. jún 2024

Rybárčenie a záhrada. Pestujeme si aj vlastné priesady.🙂

limoncino
4. jún 2024

Knihy, puzzle, bicykel

majka36912
4. jún 2024

Macka... moj najvacsi stresskiller a timekiller 😃

walentina7
4. jún 2024

Ziadne zaluby. Nikdy ma nic nebavilo. Najradsej som doma a von vychadzam len minimálne,len ked fakt musim ako lekár, pošta atd.

rozculena
4. jún 2024

knihy,šitie,štrikovanie,fotografovanie,výroba bižu,výroba mydla,výroba sviečok,pestovanie izbových kvetov a balkónových kvetov,k-pop...........takto to išlo postupne od mladosti....teraz už len tie kvety a BTS 😀

trema
4. jún 2024

Knihy, filmy, varenie, malovanie, kvety, bylinky, rozne diy veci, prechadzky, sport, pes a macka, koncerty, kino, divadlo, stretavanie sa s rodinou a s priatelmi, cestovanie a vylety a akcie s nimi ale aj sama.. momentalne aj ucenie sa cudzieho jazyka

jankajankajankajan
4. jún 2024

vsetko tu hore, co sa pise a tiez chodime objavovat hrady a zrucaniny

mima1608
4. jún 2024

Knihy, varenie, pečenie, seriály... Zišlo by sa mi veru viac pohybu 😬

cafelatte
4. jún 2024

Biblia, chalupa, príroda, prechádzky, zbieram huby, zbieram liečivé rastliny, meditujem, cvičím čchi kung čo nepovažujem za šport, oddychujem na mojej lavičke a počúvam vtáči orchester, z aktívnejšieho pohybu stacionárny bicykel,

patus_2
4. jún 2024

@venom19 príroda, lesy, pestovanie rastlín vonku aj dnu, akvária, pečenie, varenie, hra na gitare a pozeranie do blba :D

heln
4. jún 2024

@patus_2 paci sa mi pozeranie do blba ako zaluba.

heln
4. jún 2024

@venom19 rucne prace typu robenie bizuterie, odlievanie sviecok, mydiel, hackovanie, kreslenie, malovanie a teraz som sa konecne dostala k citaniu knih.

adik64
4. jún 2024

Citanie, filmy, serialy, plavanie, cvicenie, turistika,pecenie, studena kuchyna (rozne jednohubky, oblozene misy a pod.)

svokrinjazykmonika
4. jún 2024

@venom19 playstation, knihy alebo seriály. Vždy iba jedno z toho lebo ako mamička veľa času nemám.

aandrea9
4. jún 2024

@venom19 ryby, mačky, záhrada ....vsade tam je pokoj od ľudí a pozitivna energia.

thunderbird
4. jún 2024

Milujem prirodu, turistika, prechadzky, vyrezavanie z dreva, meditacie, yoga, zbierenie liecivych bylin, cestovanie, hrabanie sa v zemi, chodenie na boso, pozeranie do ohna atd...🙂

martinmmartin
4. jún 2024

Skus vyskusat strelbu na dualku. Je to pre introverta ako stvorene. Nemas team a si iba ty a terc a iba na tebe zalezi ci ho dokazes trafit, stale sa zlepsovat atd., plus nepotrebujes makat na kondicke ako pako.