Internetový obchod - najlacnejsinabytok.sk

roselyn
19. aug 2016

Dobry den, nakupoval niekto nabytok z tejto stranky? Je vieruhodna? Konkretne, ake mate skusenosti s nakupom ich nabytku, najlepsie by mi pomohlo ci niekto kupil od nich kuchynsku linku a ako bol spokojny. Piste pozitivne i negativne skusenosti. Vopred dakujem. Nevieme sa rozhodnut, ci od nich kupit kuchynu. Maju pekne a lacne, hmmmm.

adel222
19. aug 2016

kupila som postel.vsetko ok. ja im doverujem a ked chcem daky nabytok hladam najskor tam. inac tie veci budu pravdepodobne z pl.
po postel som sla osobne a sedela som par minut v kancelarii a je to nirmalna firma, maju aj obrovsky sklad. bud v klude.
maju aj sesterske firmy najlacnejsi sport a este cosi tusim, aj tam som uz kupovala a v pohode

roselyn
autor
20. aug 2016

@adel222 oki super, cize okrem internetoveho obchodu maju aj kamenny obchod. Dakujem. To nevadi, ze polsky nabytok, ved my chodime na polske trhy kupovat hocico, najma oblecenie ;) A s postelou (dodavkou cca kolko dni) si bola spokojna? Mala pri sebe montazny navod?

adel222
20. aug 2016

@roselyn nemaju kamenny obchod, len kamenne sidlo 🙂
myslim, ze do tyzdna bola postel v sklade a mala montazny navod. sama som ju zlozila a to bola kovova postel z tisicich kusov. inac tie ceny maju skutocne najlepsie. podstatne pre teba je, ze nie su podvodnici, komunikuju, email, telefon. inac postel som kupovala pred piatimi rokmi, tak su na trhu par rokov, aj to cosi znaci. ozaj skus si ich vyhladat na heureke, mozno najdes viac recenzii

roselyn
autor
20. aug 2016

Dakujem, ved to hlavne som potrebovala vediet, t.j. ze nie su podvodnici. Dakujem este raz, ze si mi napisala 🙂