Inteligentné hodinky Foerever Fore Vigo SW-300 mi po aktualizácii nejdú zapnúť

mergimar
26. dec 2020

Ahojte. Nemáte prosím niekto tieto smart hodinky? Dostala som ich, zapla, spárovala s telefónom. Pýtalo aktualizáciu, tak som ju spustila a vtedy sa hodinky vypli a nejdú zapnúť. Skúsila som dať do nabíjačky, ale nič. Neviem či je chyba v telefóne, nabíjačke alebo ja robím niekde chybu.

natyreggae
28. dec 2020

Ahoj ja ich mám od februára a fungujú mi normálne🙂

natyreggae
28. dec 2020

Aký máš mobil??

mergimar
autor
28. dec 2020

@natyreggae Stary Samsung galaxy J3

mergimar
autor
28. dec 2020

@natyreggae A ked ich das nabijat, ukazuje ti, ze prebieha nabijanie?

mergimar
autor
28. dec 2020

@natyreggae Uz som ich poslala na reklamaciu.

natyreggae
28. dec 2020

@mergimar áno ukazuje mi že sa nabíjajú ale iba chvílku a potom čierna obrazovka ale normálne po nabitý fungujú... ale po pravde som na začiatku s nimi nevedela narábať😀

mergimar
autor
28. dec 2020

@natyreggae ked sme ich vybalili, nesli. Syn ich dal nabit, ale nikto z nas si nevsimol, ci sa rosvietila nejaka kontrolka. Potom ich zapol. Ostatok som uz opisala v uvode. Lenze potom ked som ich skusila x-krat dat nabijat, nic sa neudialo. Ani ze nabija, proste cely cas cierna obrazovka. A ani po 2 hodinach nesli zapnut. Tak uz som ich poslala na reklamaciu, uvidim co vybavim. Zaskrtla som policko vymenu. Som zvedava.

natyreggae
28. dec 2020

@mergimar aj ja keď som ich vybalila tiež nešli ... až potom ako som ich dala na nabíjačku.. inak neviem či vieš, ale stav batérie si vieš pozrieť v tej aplikácii čo je k hodinkám keď ich máš spárované s mobilom....🙂

mergimar
autor
28. dec 2020

@natyreggae No tom som nevedela. Ja som tu aplikaciu odinstalovala,lebo stale pisalo, ze hodinky su odpojene. Potom po opatovnom nainstalovani sa uz sparovat nedalo,,kedze mi hodinky nenaslo. Mozem sa ti ozvat, ak mi dojdu nove hodinky?(aby som sa s tebou mohla poradit).

natyreggae
28. dec 2020

@mergimar je tam vela funkcií tá aplikácia je naozaj super🙂 áno samozrejme, keď prídu kludne napíš aj súkromnu správu 😊rada pomôžem

mergimar
autor
28. dec 2020

@natyreggae Dakujem 😊