Influenceri zameraní na deti

25. mar 2022

Ahojte mamičky, kedze sme na mamickovskom fóre, vedeli by ste mi poradiť na Instagrame nejakych dobrých influencerov, ktori sú zameraní na mamičky s detmi? Rada by som si pozrela🙂 vďaka.

katkami123
25. mar 2022

Neviem, mne influenceri prídu ako novodobí šmejdi. Pretlačiť čo najviac odpadu ľuďom, ktorí to kúpia. Ak ťa zaujima realne výchova od ľudí, ktorí sa tým zaoberajú odporúčam knihy - Prvých 6 let vo výchove a vývoji díťete a Klub nerozbitnych detí. Ja odobne by som si nedávala radiť ľudmi, ktorím je úplne v paži čo presadzujú a ponúkajú, len hlavne, ze majú zisk.

sweet20
25. mar 2022

lenka

pribinak
25. mar 2022

@katkami123 skvele napísané

eliaska101
25. mar 2022

Ako konkrétne myslíš zamerané na deti? Že promujú nejaké detské oblečenie alebo tak?

sissy27
25. mar 2022

@katkami123 možno ju vôbec nezaujímajú rady o výchove, možno sa chce inšpirovať napr. zariadením detskej izby, tipmi na výlety, aktivity, varenie, detskú módu...

pre autorku: za mňa dvatatove - síce nie úplne typická rodina, sú to dvaja gayovia s dcérami dvojičkami, ale teda za mňa u nich nájdeš kopu dobrých rád, tipov, inšpirácií. Nie sú "teleshopping" aj keď nejaké spolupráce samozrejme majú + vlastný eshop, ale to nie je úplne priorita ich instagramu. A za mňa topka je kamilasikl, aj keď nie je prvoplánovo zameraná na "detský" instagram, ale tak ako matka troch detí zdieľa veľa aj zo života matky.
Ak si zvedavá na "kódiky" tak veľmi veľa má orviská (tá prisahám má kódy na všetko čo si len zmyslíš 😂 ), twiinsky mávajú na alladin (kočíky a tovar pre deti) a tuším aj nejaké plienky, teraz porodila niky_rich, tak to tiež bude zľavových kódov do aleluja, nataliaglosikova máva tiež ako mamička bábätka nejaké spolupráce

gabik21
25. mar 2022

Ig: minidiamondblog, mklife_prvni_pomoc_detem, mama_na_tretiu, mini_papkaci, detska_doktorka, mamadoktorka, spec.ped, logomamka, detska_fyzio_mama, neposedkoo, dentistmom_zdravysmile . Tieto su moje oblubene s pridanou hodnotou

pondelok01
25. mar 2022

ProsimSpinkej

luccija
25. mar 2022

@sissy27 tiež sa mi nepáči, že si z deti spravili biznis.

7lenka11
25. mar 2022

Podla toho, aky obsah hladas. Ak k vychove, tak potom chod cez literaturu, odbornikov a odborne stranky. Influenceri = marketingova cinnost, takze to, ze promuju nejaky produkt, neznamena, ze bude fungovat aj u tvojho dietata alebo v tvojej domacnosti. Vacsinu produktov, ktore promuju, su zaplatene...
Z tych serioznejsich by som sledovala max. Minidiamondblog alebo DoubleTrouble (je doktorka a mamicka 2 dcer-dvojiciek)..

katkami123
25. mar 2022

@sissy27
Ak ju zaujima zariadenie izby atď., od toho je pinterest. Influenseri sú tí najposlednejsí, kým by som si radila

sissy27
25. mar 2022

@katkami123 to si ty. Ja by som tiež možno nenosila topánky ako ty, a čo teraz? Každý máme iné preferencie v živote, autorka jasne napísala čo chce, nepýtala sa, čo by si robila ty. Čítanie s porozumením je zaujímavá vec, skús ju niekedy použiť.

katkami123
25. mar 2022

@sissy27
Tak autorka zas možno verí v to, ze influenceri sú v skutočnosti vyštudovaní biochemici, ktorých trapi, ze Anička z Vreščovky ma 3 vrásky na čele a necíti sa s tým Ok, tak po nociach v laboratóriu vyvíjajú nový typ kolagénu, ktorý prekoná ten 4x lacnejší v lekarni. Alebo si idu nohy zodrať a klopkajú od dverí k dverám, aby mohli vybaviť pre ľudí “super zľavičku, ktorá platí iba na dnešný deň s ich kódikom” 😀 tak som jej chcela pomôcť, ze sú aj iné a omnoho kvalitnejšie alternatívy, ktoré nemusí nikto na silu pretláčať. Je to diskusne fórum, radíme si 😉

autor
25. mar 2022

Dakujem baby. Ano chcem inšpirácie a aj zlavove kódy, vďaka🙂