Ikea s bábätkom

buducamama
11. nov 2022

Ahojte, poradite pls zbehlejsie? Chystame sa na nakup do Ikey s este nechodiacim dietatom, len neviem ci vziat kocik alebo ci tam maju taky vozik ako v potravinach, v ktorom by mohlo dieta sediet. Nosic by bol tiez mozno riesenie, len pre partnera asi nepohodlne😁 Boli sme tam dost davno a teda fakt si nepamatam ake maju voziky.

bbebe
11. nov 2022

ano maju tam take voziky

buducamama
autor
11. nov 2022

@bbebe dakujem☺️

si_sa_6
11. nov 2022

Kočiar ti tam bude podľa mňa len na obtiaž

compra
11. nov 2022

@buducamama Mne sa dobre chodilo s kocikom.

kaktusik007
11. nov 2022

do ikea som chodila s kocikom, neprekladala som dieta inam..... a za mna je to top obchod - teraz som tam bola v sobotu so synom, ma zlomenu nohu - ale vedela som ze maju k dispozicii aj svoje invalidne voziky, takze navstevy som sa vobec nebala 💖 voziky na sedenie deti su potom hned pri vstupe pod schodami ;)

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
11. nov 2022

ja som chodila so vsetkymi tromi detmi a teda za mna najlepsie s kocikom. v tom kosiku ti podla mna dlho neobsedi a v ikei sa asi zdrzis dlhsie ako v potravinach. navyse v kociku mas pre neho vsetko poruke takto si s tym zaplnis kosik a aj tak vo vysledku budete mat dva.
alebo este sa da aj autosedacka nacvaknut na kosik ale neviem ci kazda.

struhanka
11. nov 2022

@buducamama S kočíkom to bolo pre nás úplne najpohodlnejšie. V Ikey je aj prebaľovacia miestnosť.

majlo1234
11. nov 2022

Normalne do vozika davam, maju dokonca aj popruh na priputanie. Hore v restike super detsky kutik, kde sa naje dieta aj vy.

buducamama
autor
11. nov 2022

@pralinka25 a asi vytah tam maju hned pri vstupe? Lebo viem len o schodoch co idu hore

mariet24
11. nov 2022

@buducamama my sme tiež boli s kočíkom a v jedálni je pekný priestor pre maminky s bábätkami kde sa dá v klude nakŕmiť a zdá sa mi že aj mikrovlnka tam bola k dispozícii

kaktusik007
11. nov 2022

@buducamama za schodmi je vytah ;)

pralinka25
11. nov 2022

@buducamama ano vytah tam je

pralinka25
11. nov 2022

@buducamama mas tam vsetko. kutik na kojenie, mikrovlnku ohrievacku na flase, v tych zasuvkach je detsky pribor a riad, a byvali aj jednorazove podbradniky. mas tam aj prebalovacie miestnosti. Ikea je uplne babyfriendly. a ked ma do roka tek dostane este aj vyzivku za centik 😀 pri pokladni keby st sa sli najest a vypytate si.

buducamama
autor
15. nov 2022

@pralinka25 sakra, neskoro citam😂 Ale dakujem pekne, do buducna budem vediet.

szilvi314
17. nov 2022

@buducamama hneď pod schodami je vytah