Ikea - čas od objednania po vyzdvihnutie tovaru

ajsha123
26. jan 2021

Neviete náhodou zo skúseností, ako dlho teraz trvá, kým si budem môcť vyzdvihnúť objednávku z Ikei? Keby som si dnes objednala, tak čakám, kým tovar pripravia k vyzdvihnutiu - deň, dva, týždeň, dlhšie? Pred Vianocami to bolo opodstatnene dlhšie... Ďakujem.

felycity
26. jan 2021

Ked si objednavas tak tam ti da moznosti najblizsie ho datumu vyzdvihnutia cca 2 dnibzrva dokial zo mas nachystane a potvrdene, teraz to ide super aj vyzdvihnutie.

hapkova
26. jan 2021

Hej hej mne sa moc ulavilo, ked sa vytvorili tieto vydajne miesta, niekedy je to aj lepsie, ako si dat danu vec poslat kurierom

simsalabim
26. jan 2021

@ajsha123 nam prirpavili v priebehu 2 hodin.

ajsha123
autor
26. jan 2021

@simsalabim tak super. Ďakujem. 🙂

karolinakr
27. jan 2021

@ajsha123 a musi sa tam zadavat čislo kreditky, že? Ja som si chcela tiež objednat a platit na mieste, ale nemam moc chut tam udaje zadavať.Taka možnost neni, že na mieste platiť, že?

selu11
27. jan 2021

@hapkova Ahoj, prosím ťa a dá sa vôbec poslať kuriérom? Keď som si chcela nedávno objednať ja, po zadaní PSČ mi napísalo, že momentálne nie je možné objednať.

julia2018
27. jan 2021

@selu11 dá sa objednať, ale skôr doobeda. Majú totiž obmedzene množstvo objednávok na deň. Keď boli najväčšie návaly, ráno o pol ôsmej už boli všetky termíny vychytane

selu11
27. jan 2021

@julia2018 Ďakujem, to som netušila. Ja že sa nedá vôbec, jedine vyzdvihnúť na odberom mieste a tie mám všetky ďaleko.
Tak budem skúšať 😄

ajsha123
autor
27. jan 2021

@karolinakr manžel ma app svojej banky na mobile a on si tam pri platení odklikne niečo také ako vygenerovat platbu a jemu sa zobrazí jednorázová kreditka. Zadá udaje z tej kreditky pri platení, platba prebehne. Toto je vždy jednorazové a nikdy sa neopakuje. Skutočné udaje zo skutocnej kreditky nepoužije...
Neviem presné nazvy toho, čo v tej appke robi, ako sa to volá. Môžem zistiť, ale nesľubujem hneď.