Identifikácia hmyzu

lili6969
2. nov 2016

Dobry vecer..potrebujem poradit..co to moze byt? Biely maly hmyz na matraci..posielam foto..neni moc vidiet,no snad mi niekto pomoze vyriesit zahadu..a objasnit co to vlastne je..cez den to nevidno..vacsinou vecer..ale len na matraci v spalni..vdaka za pomoc..

dominika6
3. nov 2016

@lili6969 rybenka?

slavkadud
3. nov 2016

Ja ta obdivujem ze si to tam vobec videla na tej foto je to take malinke ze by som ani nebola povedala ze to je nejaky hmyz 😀 a ako sa to sprava? Skace to alebo beha alebo lieta? a stipe to ci ako si to vobec zistila?

lili6969
autor
3. nov 2016

No to aj ja sama seba obdivujem 😃,ze som to videla..no raz som upratovala a pod paplonom to bolo tak som to zabila a myslela,ze to je len nieco nepodstatne..no minule som isla spat a zase to lozilo po posteli..tak som to zabila..nic to nerobi,len to lozi a zatial som nespozorovala ziadne kusance ani nic tomu podobne..a tak som to dala tu,aby mi niekto s tym pomohol..som zufala :( :( :(

p_z
3. nov 2016

@lili6969 Neviem, či pomôžem, ale ja som čosi podobné objavila na paradajkách. Skús preventívne prezrieť všetky bylinky a kvety, ktoré pestujete..

0silvia0
3. nov 2016

skús to odfotiť ešte raz, nie je to dobre vidno..

lili6969
autor
12. nov 2016

@p_z praveže nemame žiadne bylinky ani kvety..a mala som to v spalni na postely..

lili6969
autor
12. nov 2016

@0silvia0 ako nič v zlom,no nesedim 24hodin v spalni na postely a necakam kedy sa to tam zasa objavi,ak vobec..kebyze sa mi to podarilo,urcite ju tu potom dam..

0silvia0
12. nov 2016

@lili6969 hm... ok...

pusa71
1. júl 2018

Co môže byt toto? Našla som to na stene.