Ide vám Pokec?

andulka8888
9. aug 2019

Dobrý deň divná otázka ale taktiež niekomu nejde pokec ? Ako mobilná aplikácia tak aj internetová ? Chcem len vedieť či mám niečo s mobilom ale nie vďaka. ;)

arcticcode
9. aug 2019

@andulka8888 To si robiš kozy, že fakt dnes ešte existuje pokec a že tam fakt aj dakto chodi? :D
Ale inak nejde ani mne, takže majú dačo so serverom

sonicka96
9. aug 2019

@arcticcode ja mám pokec iba na e-mail keďže mám na neho registráciu FB ;) netreba sa hneď smiať....

queen_mary
9. aug 2019

@arcticcode hej existuje, a dokonca dobre zaraba 🙄

@andulka8888 nejde pokec, ani ziadne ine azet weby. Cize ani aktuality, najmama, diva, sport. Sk,..

sisulia
9. aug 2019

Ja pokec nemam ale je to azet a viem, ze azet nejde ani akuality, cele to ma nejaky vypadok. Chcela som si tam ist precitat nejake clanky a nejde to. Hadam im to nabehne dnes zase

gertrudka222
9. aug 2019

Ako nechápem prečo by niekto nemohol mať aj v tejto dobe pokec? Ja ho mám tiež a chodia mi tam všetky maily... A hej hapruje to nejak, nedá sa mi tam prihlásiť

arcticcode
9. aug 2019

@gertrudka222 Maily ti nechodia na pokec, ale na azet. Mať a chodiť dnes na pokec, to je jak mať a chodiť na ICQ :D

queen_mary
9. aug 2019

@arcticcode ty o sebe hovoris, ze si itckar, ze? Pokec je stale jedina a najuspesnejsia zoznamovacia platforma na slovensku, milanovi dubcovi stale zaraba velke prachy. Skus si tipnut, kolko developerov na pokeci robi. Cize nechapem, co ti je na to smiesne.

denae
9. aug 2019

@arcticcode mať a chodiť dnes na pokec, to je presne ako mať a chodiť vykecávať na MK😁

arcticcode
9. aug 2019

@queen_mary Ja viem koľkí robia v azete, aj pár bývalých kolegov tam robí. Nesťažujú sa, skôr naopak. Len mi to proste príde fest old school. Ako keby si používala internet explorer. Sory no. Nemožem si pomôcť.

@denae Hejže :D

queen_mary
9. aug 2019

@arcticcode nestazuju? Tak to si bud vymyslas, alebo su tma kratko.

sonicka96
9. aug 2019

@denae alebo mať a používať rozum 😀🙊

katkati
9. aug 2019

@denae Snáď nejdeš porovnávať počet uchylákov na Pokeci s MK.

denae
9. aug 2019

@katkati všade sú nejakí úchyláci, tam aj tu...a toto tu je tiež v podstate pokec, len sa to volá fórum, či?

denae
9. aug 2019

@katkati diskusie som chcela napísať

katkati
9. aug 2019

@denae S tým rozdielom, že tu sa uchylné príspevky blokujú a tam z toho profitujú.

denae
9. aug 2019

@katkati je to možné

queen_mary
9. aug 2019

@katkati neprofituju. Profituju z pluska, ktote si ludia platia.

katkati
9. aug 2019

@queen_mary Áno, ale Plusko si platia ľudia, ktorých tie uchylné kecy zaujímajú.

hadecka39
9. aug 2019

To ešte niekto chodí na pokec?? Umriem, ja som tam nebola už dobrých 10 rokov.

ovaaa
10. aug 2019

Kolko premudrelych nazorov na ktore sa autor vobec nepytal. Ma pokec poruchu ci nema.....tot otazka. Kazdeho osobna vec ci pokec uziva alebo neuziva....to iste s fcb, mk, atd...

katkati
10. aug 2019

@ovaaa Zapamätajte si. Na budúce odpovedat iba ano/nie. 🤨

arcticcode
10. aug 2019

@hadecka39 vsak hovorim

ovaaa
10. aug 2019

@katkati Nabuduce treba citat s porozumenim...

katkati
10. aug 2019

@ovaaa Ale aj s pochopenim, že nejaká diskusia sa proste rozvinie.