Hyundai i30 Kombi

stevvvka
24. feb 2024

Ahojte, prosím vás, kto ma hyundai i30 combi? Zvažujeme kúpu, ale odrádza ma miesto vzadu. Zdá sa mi dosť malé. Deti máme 2, ale občas berieme niekoho navyše. Je jeden dospelák pri dvoch podsedakoch na tesno? Dá sa zvládnuť cesta 300 km v pohode? Dá sa poprípade uchytiť 3. Podsedak, zmestia sa tam tri? Ďakujem

zzuunnaa
24. feb 2024

@stevvvka my sme tiež chceli kombi a i30 bola v hre ale tiež má nemilo prekvapilo aké je to auto malé. Keď sme dali detskú sedačku do zadu (ešte sa vozí v protismere), tak do predu by si normálne vysoký chlap napr nesadol, ja so 170 cm som bola na doraz (na dlhšiu cestu moc nie). Nakoniec sme kúpili kia ceed sw (rovnaký koncern ako hyuindai), avšak je vo vnútri väčšia. Skúste pozrieť to 🙂

stevvvka
autor
24. feb 2024

@zzuunnaa ďakujem!

e1i
24. feb 2024

@stevvvka mame i30 kombi. 2 deti vzadu. Podsedak sa prichytit neda,isofixy 2 a miesto pre tretieho do stredu uz vobec. Muz nevydrzal ani 10 km. Ja 40 km ano ale ltt stiesnena,otlacena,nepriputana

Sam muz povedal ze parodia na kombi. Ak niekam ideme kufor full full

lejja
24. feb 2024

Máme i 30 combi a sme spokojní,miesta je dosť a to manžel aj syn majú 185cm.Aj na dovolenke v zahraničí sme boli.Sedacky nepoužívame deti sú už veľké.

zorkahorka
24. feb 2024

Mam to auto a je o trosku uzsie ako octavka..na octavke chodime na 2-3 hodinove cesty. Medzi detmi sedi svokra s fajnou ritou a zlada to. Takze jeden stihly clivek sa vojde - ak date mozno sedacky vedla seba

stevvvka
autor
24. feb 2024

@e1i
@lejja
@zorkahorka ďakujem dievčatá!