Hudobný prehrávač pre 3-ročného

adriana00a
21. júl 2023

Ahojte, 3,5rocny syn velmi rad pusta hudbu. Na spotify ma playlist. Chcela by som nieco vhodnejsie pre neho. Kde mozme nahrat hudbu a vie si prepinat skladby. Nechcem aby pouzival mobil. Google som presla, nic som take nenasla. Mate prosim s niecim skusenost?Dakujem za kazdu radu.

adriana00a
autor
21. júl 2023

@adriana00a este doplnim ze ma albi pero, ale to nechce. Jemu sa paci to ze moze kliknut a prepnut si skladbu🤭

kacena4
21. júl 2023

je to normalne 3.5 ak mu das vypinac, ci klavesnicu bude šťukať rovnako... načo tak malemu dieťaťu prehravac ci mobil? daj mu kreativne hracky (sorry za nazor)

aalt
21. júl 2023

Nase maju bluetooth reproduktor. Do toho sa da vlozit karticka, alebo USB kluc. Ale prepinanie iba "dalsia/predchadzajuca". Niektore "mp3-ky" vedeli myslim lepsie ovladanie, ale neovladam. Ak chces prehladne vyberat z desiatok a viac suborov v podadresaroch, playlisty a podobne, tak asi jedine mobil/tablet/pocitac, nehovoriac o appkach.
Nasa ma na tom teraz audio rozpravky, ale najnovsie si na tom pusta cez den radio. Obcas si spravia so starsou diskoteku, ta jej na tom pusta z mobilu cez bluetooth. Je k tomu aj mikrofon na karaoke.

bluka2
21. júl 2023

Tonie box?

galganka
21. júl 2023

Normálnu starú dobrú malú mp3-ku. Najstaršia tiež má a aj najmenšia si ju požičiava.

adriana00a
autor
21. júl 2023

@kacena4 nevidim nic zle na tom, ze si pusta hudbu a tancuje na nu.. ma aj kreativne hracky

svetlonos
21. júl 2023

@adriana00a
zozen si niekde magnetofon na cdcka a nauc ho ho to. Ja som v 3,5 roku pustala magnetofon s kazetami 🙂

adriana00a
autor
21. júl 2023

@aalt dakujem.. ved prave ze radia pre deti sa davaju len dalsi..preto chcem s obrazovkou len vidi aka to je pesnicka podla obrazku a pusti si tu ktoru chce...

adriana00a
autor
21. júl 2023

@galganka vidis, musim pozret..dakujem

babulkomale
21. júl 2023

@adriana00a nas syn mal take male radijko s pamatovou kartou, ako maly tranzistor. Mal tam hudobnu vsehochut, miloval si to pustat, dostalo sa mu to do hlavy.
Dnes hra Mozarta, Beethovena, zaspieva pop aj ludovky 😍 takze u nas velky uspech 👍

adriana00a
autor
21. júl 2023

@bluka2 taketo cosi mali, alr na rozpravky.. po case sa to pokazilo😏

waggi
21. júl 2023

Ja ti poradiť asi neviem, ale chcem sa vyjadriť, lebo je to úplne rozkošné 😀 Že trojročný a púšťa si hudbu 🙂 Ale veď dobre, dobre, čo sa za mlada naučíš... 😀

galganka
21. júl 2023

@adriana00a stála pár eur, do vačku sa zmestí, na krk si ju vedia dať... a detské slúchatká s reguláciou hlasitosti. 😄👍🏻

aalt
21. júl 2023

@adriana00a ale vacsina co som videl zobrazuje iba poradove cislo, ziadne metadata nazov suboru a podobne ... najlacnejsie bluetooth reproduktory su hadam uz od 20€