Huawei P30 lite - prenos fotiek

alexandra909
30. júl 2021

Prosím kto mate tento telefón ako z neho prenesiem fotky do PC? Doteraz som mala Samsung tam som otvorila zložku a skopíroval, ale toto strávim do PC a nieje tam nič.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra909
autor
30. júl 2021

@cocolino234 to je samozrejme ze odklinem prenos médií ale žiadne mi nenájde pritom mam v mobile plnú pamat.

janka_23
30. júl 2021

Mne sa v počítači spustila inštalácia programu Hisuite, nainštalovalo sa mi to aj v mobile a až potom mi to išlo. Plus musius v mobile povoliť toto

sashka22
30. júl 2021

@alexandra909 presne som sa nad tým nedávno rozculovala 😅

alexandra909
autor
30. júl 2021

@sashka22 no mňa to úplne dostalo strcim do PC a veľké nič :D ale najlepšie že nikto nevie poradiť

kitycat
30. júl 2021

a na mobile sa ti neukaze ze chces zdielat subory? Ja mam ten istytelefon, povolim to na obrazovke a ptom si najdem v pocitaci zlozku toho telefonu a ficim

alexandra909
autor
30. júl 2021

@kitycat nie klasický strcim do PC dá mi nabíjanie alebo povoliť prenos súborov dám ano začne načítavat a ukáže mi 0 nájdených súborov zložku neotvorí žiadnu. Vôbec sa neviem doňho dostať.

kitycat
30. júl 2021

mas aj iny kabel? lebo to sa mi obcas stane, ze to otvori zlozku a tam nic ale tam mi pomoze vytiahnut, zapojit potvrdit a hotovo.

Mozno ma chybu kabelze ti sice nabija ale neprenesie subory..ale ajtak nie som :D

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra909
autor
30. júl 2021

@kitycat
@cocolino234 no dobre teda skúšala som to xkrat len s jedným ale skúsim teda ešte iný kábel :D