Hry Hlbina a čLOVEčina

vanilkovazmrzka
13. dec 2023

Mate skusenost s niektorou alebo idealne s oboma tymito hrami? Zaujimalo by ma, ktora je lepsia, alebo ci su v podstate rovnake, a ak su v niecom odlisne, tak v com? Dakujem 🙂

katariiinkaa
13. dec 2023

Ahoj, my máme človečinu - aj klasickú aj pre páry a je to fakt skvelá hra 🙂 Pekne to ozvláštní bežný rutinný večer. Vyťahujeme ju celkom často a je pekné sledovať ako sa postupom času či už mne alebo manželovi menia odpovede na niektoré otázky 🙂 Ešte máme aj hru "na kus reči" tiež pre páry a tá je tiež fajn.

antonia15
18. dec 2023

@katariiinkaa prosím vás pekne ak by ste mali porovnať človečinu a Na kus reči, oplatí sa kúpiť aj na kus reči? Či radšej už doinvestovať a kúpiť človečinu? Je to trojnásobok ceny. Ďakujem krásne

katariiinkaa
18. dec 2023

@antonia15 tak za mna sú človečina lepšie hry, aj majú viac kartičiek ako na kus reči. Na kus reči je tiež fajn, radi ju hráme, ale mám pocit že neide až tak do hĺbky ako človečina + ako som spomínala má skoro o polovicu menej kariet, takze ju dohráte naozaj rýchlo. Sfotila som Vam aj pár náhodných otázok z každej hry, tak si to možno skúste aj takto porovnať 🙂

antonia15
18. dec 2023

@katariiinkaa vy ste strašne zlatá...ďakujem krásne 🙂 krásne sviatky prajem

katariiinkaa
18. dec 2023

@antonia15 zamaličko, krásne sviatky aj vám! 🙂

nitkakratka
5. feb 2024

my sme už vyskúšali asi všetky tieto komunikačné hry, mne sa páči Čo nepovieš - www.conepovies.sk .... sú v nej zaujímavé otázky, hlboké na zamyslenie, hrala som aj Človečinu a Hlbinu, ale táto je podľa môjho názoru lepšia 🙂