Hrubé silónky alebo legíny v telovej farbe

maranta_leuconeura
18. nov 2022

Ahojte, asi som slepá už, no hľadám si nejaké hrubšie (na zimu) silonky alebo pokojne aj pančuchy, legíny v telovej farbe. Podmienka bez vzoru a látka nie rebrovaná jak za socíku 🤦 všade vidím hrubšie silonky len čierne a popravde, ani neviem koľko denov by mali mať do mrazu, vie mi niekto poradiť? Nekupoval niekto v poslednej dobe? Mám niekoľko hrubších z Beponu, ale sú čierne.

galganka
18. nov 2022

...tu sa pripnem. Hladam už pár zím. Z pochybných stránok objednavať nemienim, keďže mám meter 80... zatiaľ ostávam pri 120 den čiernych z DM, farebné a vzorované z Calzedonia, hlavne tie tohtoročné kašmírové sú top, aj detské. Ale telove, nula bodov... končia pri 40 den.

dadis
18. nov 2022

@maranta_leuconeura No asi preto, ze v tej telovej to vyzera fakt hrozne(mala som jedny, ani raz som ich nemala na sebe, moje nohy vyzerali ako od figuriny 😂😂)..ja nosim celu zimu cierne a k zimnemu satniku sa to hodi, pooripade bordove, tmavomodre, tmavozelene..40den trochu presvitaju, 80/100den su nepriehladne a mala som aj 200den a to su fest hrube..viac som si take nekupila..mne tie 100den uplne stacia..a k comu potrebujes telove? posles foto?

martul
18. nov 2022

@dadis toto ti dávam za pravdu, tiež som hľadala telové hrubšie na zimu, no ale vyzerá to hrozne, nikdy som ich nemala, proste hrozné.

cloviecka
18. nov 2022

Súhlasím s dievčatami.hrube telové vyzerajú príšerne 🥴

galganka
18. nov 2022

...vchádzam do obchodu:
"Dobrý deň, máte hummus? Vzala by som tri krabičky."
"Dobrý deň, hummus je hnusný, nikto to nemá rád, nekupujte to."...
🙈🤷‍♀️😱🙈🤷‍♀️😱

dadis
18. nov 2022

@galganka A mala si sama niekedy 60/80/100 denove telove pancuchy? 🙈 tak porad 😀😀

galganka
18. nov 2022

@dadis čítala si môj príspevok? 🤷‍♀️

galganka
18. nov 2022

@dadis hej, ďalšia dôveryhodná stránka a na fotkách baba tak 150 cm a obvod pásu 50. To je presne to, čo vyššie spomínam.

dadis
18. nov 2022

@galganka Astratex je znama a overena stranka so spodnym pradlom, tie pancuchy maju v roznych velkostiach, snad nedaju na promo fotku obeznu tetu..Tu druhu stranku nepoznam..

galganka
18. nov 2022

@dadis myslela som tú urbantrend. Ale, keď sme pri tom ani s vecami z Astratex som nebola spokojná. 🤷‍♀️

dadis
18. nov 2022

@galganka Ja neviem uz, aj na tej druhej stranke su velkosti do xxl..ale overene to nemam..ja kupujem pancuchy rozne: lidl, tesco, pepco ,dm, h&m a tedav kvalite nevidim nejaky vyrazny rozdiel...napr. spodne pradlo kupujem v initimissimi, ale pansusky by som v Calzedonii alebo Bepone ani nekupovala, pre mna to je spotrebny tovar..pre mna je dolezite, aby boli matne a aby mi dobre sedeli..cena co najnizsia 🤷‍♀️

liliputka2131
18. nov 2022

@maranta_leuconeura skus pozret predajne v centrach obchodnych ktore odoberaju len pancuchovy tovar a maju znacky ako gatta a moraj oni vyrabaju 40denky hnede v dvoch odtienoch visone a daino ,ale inak suhlasim s komentarmi ze hnede su otras jak florky pre babicky

galganka
18. nov 2022

@dadis bepon je drahý. Ale dm a calzedonia za mňa pomer cena - kvalita vyhrávajú.

dadis
18. nov 2022

@galganka Aha je pravda, ze oni maju v Calzedonii tie multipacky..mozem pozriet niekedy, dakujem za tip. Fakt v pancuskach mam vysoku spotrebu, lebo casto nosim saty a sukne, preto pozeram na cenu 😉

galganka
18. nov 2022

@dadis tiež som pralticky stále v sukniach. Preto mám poskúšané všeličo. A ešte mám jednu nevyžiadanú radu / lifehack. Podstatne dlhšie mi akékoľvek silonky a pančusky vydržia, odkedy nosím barefoot.

majka2959
18. nov 2022

@maranta_leuconeura Mám už roky vyskúšané Bobina nepriehľadné pančuchové nohavice 70 DEN s klinom a zosilnenou pätou, kupovala som ich v Česku v textilnej galantérii, vydržia dlho. Zadala som teraz do vyhľadávača a našla som ako prvé Duotex.sk.

mk1111111111
18. nov 2022

Skuste vtacatko.sk rebrovane pancuchy, pisete, ze nemusia byt silonove, tieto su celkom vydarene

mk1111111111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinka84
18. nov 2022

@maranta_leuconeura Ja to robim takto: dam si na seba dvojo 40 denovych telovych pancuch. A fajn, pocitovo pohoda, uplne ako hrube cierne ked si dam. Niekde na youtube som videla tuto vychytavku a funguje to🙂 len teda, pozor na spravnu velkost. Ak su mi uplne natesno a dam si druhe, uz to nie je pohodlne.

maranta_leuconeura
autor
18. nov 2022

@galganka moj lifehack je dat si na ne ponozky (ak su teda skryte v topanke) :D

galganka
18. nov 2022

@maranta_leuconeura to robím bežne v zime, ak chcem tenšie topánky. 👍

maranta_leuconeura
autor
18. nov 2022

Baby, mne ta telova farba celkom sedi k zbytku tela, takze na mne to divne nevyzera 😄 a hrubsie zhanam, lebo sa mi nechce v zime stepovat vonku v tenkych a rada nosim sukne a saty.

majka2959
18. nov 2022

@maranta_leuconeura Ja si tiež niekedy vo väčšej zime dávam na tie Bobiny silónové podkolienky a farba je takto spolu ešte krajšia.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz