Hrozný sen

ninusa221
1. mar 2021

Baby dnes som sa zobudila tak 20 minut dozadu s totálnym plačom. Sníval sa mi uplne skutočný pribeh ako daky chlap zabil mojich rodičov tetu starku a sesternicu lenže to bolo tak skutočne že sme pri sebe ležali na zemi a on zabijal. Ja som to dako uhrala a mna nezabil...citim sa hrozne hned som si išla spraviť kavu a dat cigu... už sa vam niečo taketo snivalo? Čitala som na snari čo to znamena ale to čo mi vyšlo je hlúposť že ich nemam rada🤦🏽‍♀️

stakacso
1. mar 2021

@ninusa221 Ja mám väčšinou živé sny,,, prežívam ich naplno no niekedy viem, že snívam,,, Neviem čím to je, ale ja mám snívanie už na vyššom leveli,,, sen vo sne, farebné sny, prebudiť sama seba, opakované sny,,, Niekedy plačem a prebudí ma búšenie srdca až tak ma to rozruší,,, Myslím na to pól dňa potom ma to prejde,,, Ale to je najlepšie keď sa po desivom sne prebudíš a povieš si,,, Bol to len sen 🥰

ruzasipova
1. mar 2021

@stakacso To nie je standardne, vsetko to, co si popisala? Lebo ja to mam tiez.

stakacso
1. mar 2021

@ruzasipova neviem čo to všetko znamená a ešte aj viac o čom som nepísala bolo by to na dlho,,,,

ajka251
1. mar 2021

Tiez sa mi snival taky hrozny a velmi zivy sen..ze k nam vtrhli nejaki muzi...zobrali mamu a brata..dali ich k stene..oci im zaviazali ciernou paskou..celu dobu som sa na nich pozerala a nechapala som co to robia..stala som pri jednom muzovi a ten mi vravi...a teraz sa pozeraj...videla som len zbrane...a ten muz zakrical...palte!....zacala som strasne kricat a revat co to robia...obaja padli na zem...vsade plno krvi...vtedy som mala este izbu s bratom..to bolo este v case skoly...a brasko mi vravel ze som tak kricala akokeby ma rezali...a nedokazal ma zobudit...ze ma aj fackal...aj som sa zobudila na uder..a ked som zbadala brata...som sa rozrevala a povedala mu aky sen som mala...este dobru chvilu ma utesoval ze to bol len sen...fuh ked si na to spomeniem mam zimomriavky

ninusa221
autor
1. mar 2021

@ajka251 ja to iste teda podobne zobudila som sa s plačom a už som ani nezaspala je to strašne ked sa niečo sniva zo smrťou 😔