Hrnce značky Thomas z Tesca

zdobik
4. máj 2012

Ahojte maminy... 😉
Potrebujem radu.
Chcela by som kupit nove hrnce konecne nejake kvalitne /nie tie rozne "plechove" sady so sklenenymi pokrievkami a umelymi ruckami ktorych je na trhu x znaciek ale aj tak su vsetky nekvalitne/.
Celkom mi teraz prisla vhod ponuka od Tesca kde sa zbieraju body a daju sa kupit hrnce zn. Thomas. Na obrazkoch vyzeraju celkom ok, len som o nich nikde na nete nenasla nic blizsie 😒
Tak som sa Vas chcela opytat, ci ich uz nejaka mate a ake mate s nimi skusenosti. Pripadne, ci mi viete poradit nejaku Vasu overenu znacku.
Dakujem.

miskakyska
4. máj 2012

@zdobik je tu kóóópec diskusii o tyxto akože kvalitnych hrncox..daj do googla,uvidíš..

baklik
18. jún 2012

mate niekto hrnce Thomas Cook za body z Tesca? zvazujem tlakovy hrniec... ak by niekto mal skusenosti, privitam 😉

baklik
18. jún 2012

@zdobik ahoj, kupila si nieco? ak ano, ako si spokojna?

zdobik
autor
19. jún 2012

@baklik zatial nie, neviem sa rozhodnut... 😒

kocurik16
20. jún 2012

ja mám nazbierané body,ale ešte som si nebola vybrať,a potom čo čítam na týchto dvoch stránkach asi ani nepôjdem,ale mám rada značku Tescoma,mám dve rajnice so sendvičovým dnom a som veľmi spokojná,aj keď cena je dosť vysoká

beya
20. jún 2012

mam ten wok, je super..takze rozmyslam nad dalsimi..na takychto veciach netreba setrit a myslim, ze cenovo su ok..takze odporucam 🙂

wwakk
12. dec 2012

mala som od nich taku hrncovu panvicu s ruckou a sklenenou pokryvkou, ale po cca 20pouzitiach sa zacala odlucovat povrchova vrstva a preto som ju vyhodila, latky kt. vylucuju z tychto povrchov a z toho co je pod tym, skodia.