Hrnce Thomas z Tesca za body

baklik
18. jún 2012

Ahojte, zaobstarali ste si uz niekto z Tesca hrnce Thomas? Ste s nimi spokojni? Ja mam vyhliadnuty ten tlakovy hrniec, ale nikde k nemu nemozem najst blizsi popis a u nas v Tescu ho nemaju, takze nemam sancu si ani prehliadnut navod. Ale vedia ho objednat v pripade zaujmu.
Ocenim Vase skusenosti. 😉

dadulkasch
18. jún 2012

ahoj,my mame ten wok,je dobry stal 30eur.a už nezbierame body,ale ak ho využiješ a pačí sa ti kup si ho🙂

renab
19. jún 2012

my sme kúpili tri pre mamu a pri umývaní sme zistili, že z dvoch ide dolu povrchová úprava. keď som prešla vlhkou bielou utierkou po hrnci (aj z vnútornej strany), tak utierka ostávala stále špinavá. ☹ dokonca na jednom už od začiatku bolo na okraji vidieť, že sa "olupuje" . takže sme ich boli všetky tri vrátiť. a vraj sme neboli prvý prípad 😠 ale mamina sestra ich má a je spokojná.

baklik
autor
19. jún 2012

@renab no pekne...

vajanka
19. jún 2012

ja som si vcera kupila ten tlakový, vyzera super, ale jedine čo ma nahnevalo, že je tam asi 8 navodov, ale ani 1 v slovenčine. možem si vybrať čínsky, belgicky, francuzsky, anglicky... ani jeden príbuzný slovanský jazyk. tak neviem či ho pojdem vrátiť... alebo ako

bodka13
19. jún 2012

na čo bolo dobré založiť novú diskusiu o hrncoch Thomas z Tesca ,keď aj tu je jedna https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/hrnce-znacky-thomas-z-tesca-2/ a prispela si do nej aj ty (@baklik) 😕 😉

@vajanka ak aj nie vrátiť,ale išla by som si do Tesca pýtať slovenský návod na použitie-sú povinní ho mať 😉

vajanka
19. jún 2012

asi skusim pytat slovenský návod... uvidím, dám potom vediet. aj ked uz vidím tu tetu na informáciách ako sa bude tvárit

baklik
autor
19. jún 2012

@vajanka tak my sme v BB nasli jeden tlakovy hrniec a povedali nam, ze nam ho nemozu predat, pretoze tento jeden nema slovensky navod. 😖 a mne by praveze ani nechybal, ovladam angl. aj nemcinu. divne... 😖

baklik
autor
19. jún 2012

@bodka13 nezobrazil sa mi prispevok medzi vsetkymi diskusiami, tak som myslela, ze je niekde chyba. tak len kvoli tomu. 😉 a v tejto sa aspon rozprudila diskusia. 🙂

vajanka
19. jún 2012

No ja viem aj po anglicky aj po nemecky ale niektore veci som netušila ani omylom...bala som sa niečo len tak skusiť, lebo predsa ... čo ked buchne...

vevka2012
14. okt 2013

@baklik ja mám wok panvicu, som veľmi spokojná, chcela by som klasickú panvicu, neviem ako sa k nej dostať, môžem si ju objednať v tesku?

baklik
autor
14. okt 2013

@vevka2012 to ja neviem, skus na infe

dicaa
3. máj 2014

@vevka2012 ahoj, vo wok sa robí bez tuku? Ďakujem