Hrnce na indukciu

zofrinka
30. aug 2013

Ahojte!! Viete mi prosím poradiť?? Zaobstarali sme si novú kuchyňu a do nej indukčnú dosku na varenie!! Je úžasná, varenie je omnoho rýchlejšie, atď.......len jedna vec ma trápi!!! Už som si kúpila tri panvice, ktoré boli určené na indukciu, no ani ne jednej sa mi nedá variť, proste to na nich nejde, absolútne nevzniká teplo. Je to divné, pretože na obale je písané, že sú to panvice určené na indukciu, no mne to proste nefunguje. Sada hrncov, ktorú som si kúpila mi funguje, no tieto panvice nie!! Dokonca aj magnet držia!! V čom je teda problém!! Raďte, prosím!!! Lucka

macamac
30. aug 2013

@zofrinka poradiť neviem ale viem,že máš nárok ich vrátiť 😉 ja som tak kupovala jednu panvicu a na nej nebolo označené, na aké varné dosky je 😅 ale v obchode mi povedali, že mám vyskúšať a ak to nepôjde, môžem vrátiť
podľa mňa, ty aj napriek tomu, že je tam odporúčanie na indukciu a tebe to nefunguje, máš nárok na reklamáciu do 2 rokov 😉

aristka
30. aug 2013

treba vrátiť ..je to klamanie klienta ,aby kúpil ....ak kupuješ panvice tak daj na overenú značku ja kupujem tefalky a fungujú...

petrusa87
2. máj 2015

Bože aj ja mám taký istý problém, vyrábajú všetko panvice s krivým dnom a preto to nefunguje