Hrnce na indukciu

slavka030
24. jún 2018

Zienky, poraďte hrnce na indukciu. Najlepšie z vlastnej skúsenosti. Ďakujem.

bona69
24. jún 2018

@slavka030 tak ja mám rôzne,veľa ešte klasické smaltovane po babke,ale aj nerezové s dvojitým dnom,do obchodu chodíme s magnetom na klucoch a hneď otestujeme či bude na indukcie fungovať.len na tých klasických starých keďže nie je dvojité dno tak sa hneď zohreju a treba dať pozor aby neprihorelo😀

stejja9
24. jún 2018

Používam hrnce od Tescomy, a pohoda. A aj tlakový hrniec tejto značky. Naposledy som si kúpila hrnce s kameninovým vnútrom, tie červené tuším Delimano sa volajú. Keď ich porovnám s Tescomou pri varení tej istej polievky, musím ich mať na indukcii vyššie o stupeň - dva. Ale zase majú výhodu, že menej niečo prihorí. Mala som hrniec od Zepter, aj ten bol fajn. 🙂

kvetinkaseveru
24. jún 2018

Ja mam Zwilling (bola kedysi akcia v Bille za nalepky) a super su. Ale napriklad tlakac mam Tefal a to uplne vidiet rozdiel, ze ten Tefal sa hned rozhoruci, a da sa aj na 1-2 stupni varit.

mamazlesa
25. jún 2018

Tefal a Tescoma určite ☺

essenceee
5. dec 2018

ja použivam Nordic kitchen, možu byt aj na indukciu, do myčky, dobre sa v nich vari, nič mi neprihori. Su velmi dobre

slavka030
autor
5. dec 2018

@essenceee Ja som si kúpila nakoniec ikea 365+ a čakám ešte kedy mi prídu zepter hrnce