Holíte si ruky?

labela76
26. jan 2021

Ahojte dámy. Chcem sa opýtať holíte si ruky? Ak áno ako často sa musíte o ne starať keď už ste s tým začali.

ivanka12311
26. jan 2021

Nie neholím si ruky

diewcatqoo
26. jan 2021

Ja mam teda dost viditelne chlpky na rukach, takze ano, odstranujem si ich. Neholim. Kedysi som pouzivala depilacny krem, potom som dostala nan alergicku reakciu. Takze uz nejaky cas pouzivam epilator. Raz mesacne.

fiafia
26. jan 2021

Pri zmene antikoncepcie mi ochlpateli ruky a stále rozmýšľam čo s tým . Holiť určite nie. Skôr zvažujem lumeu no je to dosť € a bojím sa či ten výsledok bude za ne stat

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eskop
26. jan 2021

@labela76 holim si ruky ale vacsinou v lete len, po holeni mi ostali jemne chlpky a ani nie tmave takze takto mi to ani nevadi 😃 ale v lete ked som opalena tak lepsie to vyzera bez nich

ivkazba
26. jan 2021

Áno, mám dosť chlpaté ruky, za mňa vyzerá strašne, keď je žena dobre oblečená, upravená a ruky ako opička. Takže holím si ich tak, aby som ani vyrastené nemala, aby som mala na dotyk vždy hladučké ruky.

lasina
26. jan 2021

Depilujem a za mňa super

charlottha
26. jan 2021

nie, nastastie nemam nejak vyrazne chlpky a ako fakt by sa mi nechcelo si aj ruky stale holit, prislo by mi to divne

dada337
26. jan 2021

Áno holim, v lete častejšie a v zime...cca 2x. Chĺpky sú není vôbec tmavšie ani hrubšie. Ja som nemala problém s chĺpkami, len mám rada ten pocit po oholeni 🤭😊

sandyan
26. jan 2021

Ano, mam dost tmave chlpky pouzivam epilator

ivangeline
26. jan 2021

Nie,a príde mi to divné. Veľa žien to v mojom okolí robí. 🙈🤷

limetka69
26. jan 2021

Ano holim, lebo musim. Ale chystam sa prejst na depilacny krem.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkapap
26. jan 2021

Ja som zacala holit ruky keď som mala asi 14 rokov lebo to bolo hrozne... Lenže všetkým tým holenim mi stvrdli a stmavli. Potom pred 2 rokmi cca som presla na epilátor / depilaciu voskom. A oveľa lepšie - sú jemnejšie a je ich postupne menej... Ale epilátor boli, lepšia je depilácia voskom ale ta je zase drahá 😅

viikkki
26. jan 2021

Holim a keď si ich oholim potom tam nemám ani jeden chlp najbližšie 2 mesiace 💁🏻‍♀️

petulda333
26. jan 2021

@ivangeline a toto ti divne nepride? Moje ruky, chlpy maju cca 3cm

hederamonstera
26. jan 2021

Nie, ani nebudem. Aj ked su vidno, tak akoze nech sa spolocnost uz ukludni, lebo tych dristov o tom, co vsetko mame my zeny na sebe "zlepsit", aby sme pasovali, je uz dost (staci zapnut tv a tie reklamy ako sme vsetky nedokonale a len ich produkt nas dokonalymi spravi su hrozne) alebo nech sa nepozeraju na moje ruky, ked IM to vadi. Ja s tym problem nemam, ako nemam problem s mojou pletou, mojimi vraskami, mojou celulitidou, mojimi vlasmi, mojim telom.

petulda333
26. jan 2021

Ja holim alebo pouzivam epilator

ivangeline
26. jan 2021

@petulda333 111 ...ani nie. Sfoť sa celá a najskôr to proste k tebe ide, tj nie je to tak vidieť, lebo si tmavsi typ.

petulda333
26. jan 2021

@ivangeline co si. Vobec to ku mne nejde, myslim, ze nikomu sa take chlpy nehodia. Aj ked sa opalim tak ich je dost vidiet. Na fotke to mozno tak neposobi, ale mam ich tmavohnede. Takisto na zadku, na bruchu a chrbte, aj ked tam take pol centimetrove. Necitim sa s nimi v pohode

ivangeline
26. jan 2021

@miriam11 ja som si to niekedy tiež myslela ale je to len uhol pohľadu. Niekedy sa stačí opáliť. 😁 Alebo vyriešiť vážnejší hormonálny problém. Alebo to je len pocit ten ženy.. ak je niekto tmavší typ, tak ma tmavšie chĺpky, to neznamená, že iný nemajú, len majú ich svetlejšie.. podľa mňa to proste nie je tak vidieť, je to len pocit....

ivangeline
26. jan 2021

@petulda333 určite to nie je len tvoj pocit. Máš k tomu poznámky aj od ľudí v okolí? Nie je to hormonalny problém?

petulda333
26. jan 2021

@ivangeline muzovi to nevadi, ani najblizsi to nekomentuju.no inak v skole, v praci to uz bolo ine. Teda v praci od zakaznikov, posmesky a urazky. Ale aj mimo to, sa mi to proste nepaci a nie som s tym stotoznena. Hormonalny profil mam v poriadku.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babalenka
26. jan 2021

Depilujem si voskom ruky tak cca raz za dva tri mesiace cez leto možno častejšie o dačo.Nohy prejdem buď depilatorom alebo už keď mám zohriaty vosk tak voskom

petulda333
26. jan 2021

@majamat ja tiez epilujem ale niekedy aj holim. Proste ich je vidiet a mne to strasne vadi. Trendy ma nezaujimaju, ani nazor inych ludi. Ako ano, trapili ma posmesky a urazky, ale len kvoli nim by som to nerobila. Proste sa necitim dobre a robim to pre seba.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulda333
26. jan 2021

@majamat aj ja som ho chcela len ma odradza to, ze je to male. Kebyze mam pouzit na nohy, zadok, brucho a ruky, tak kym skoncim, mozem zacat odznova 😀 inak ja mam tmavsiu plet, len to az tak na foto nevidno. Stale cakam, ze to ipl vymyslia s vacsou plochou