Holenie a zapálené miesta

ssajus
8. feb 2018

Ahojte baby, je mi to trošku blbé sa takto pýtať, ale neviete mi prosím poradiť? Často sa mi po holení na intímnych miestach tvoria zapálené miesta, najmä v oblasti okolo okraja nohavičiek a dosť mi to vadí, najmä keď sa idem kúpať. Ďakujem vám za rady <3

janka7177
8. feb 2018

Skus pouzit dezodorant pod pazuchy tzv.podpazusnik. 🙂 Podla mna je to najlepsie

zaba22
8. feb 2018

Vraj sa nema holit v protismere,aby sa to nestavalo. Ze vzdy len po smere rastu chlpku. Ja mavam tiez take problemy

wind123
8. feb 2018

Urcite neholit na mokro s klasickou ziletkou ale zaobstarat si nejaky kvalitny elektricky strojcek na suche holenie.

akynka
8. feb 2018

Pomaha holit v smere rastu, krem po holeni a aj ten deodorant..skusila som aj detsky puder a super 😉 oddepilovat strojcekom..trosk boli ale najlepsi vysledok 😂
Skus vyskusat rady z netu..mne pomahaju tieto.
U mna elektricky strojcek na sucho nieee 😣

pekkka
8. feb 2018

Používaj penu na holenie a vždy pred holenim dezinfikuj žiletku alkoholom alebo prípravkom na dezinfekciu pánskych holiacich strojcekov. Krem po holení pokožku upokojí a zanechá hladkú, alebo krém proti vrastaniu chĺpkov.... Poprípade ten elektrický strojček na suché holenie

helenanovakova
9. feb 2018

Neobleč si hned po oholení nohavičky, ale počkaj, kým sa pokožka na holenom mieste upokojí. Mne to pomáha, keď si hneď tú oblasť nedráždim spodným prádlom.

pininka
9. feb 2018

Tak isto to mam a roky sa holim elektrickym strojcekom

malinkaaninka
9. feb 2018

deodorant ani antiperspirant sa nesmie použiť na čerstvo oholené miesto.nesmie 😨 ja oholené miesto po osprchovaní ani nesuším uterákom,rovno pretrem kokosovým olejom a hodím župan.ono to obschne kým sa oblečiem.netrpím superlatívami na kokosák,ale na toto je naozaj najlepší.

mon895
9. feb 2018

Ja som zacala pouzivat zastrihavac a nie ziletku a konecne pokoj ale nejde uplne do hladka len na 1mm

zvedavabuduca
9. feb 2018

@malinkaaninka ja kokosový používam na zuby miesto zubnej pasty. Je veľmi antibakteriálny takže ho vyskúšam ako si písala aj tam dole 😀

ellemell
9. feb 2018

Aj mne sa to zakaždým stane. Ale ja mám strašne citlivú pokožku takže sa môžem aj rozkrájať a nič mi nepomôže. Skús sa ale holiť v smere rastu chĺpkov a možno detský púder skúsiť 🙂

simsalabim
9. feb 2018

@ssajus mne velmi pomohol krem po holeni z DM. Tento

simsalabim
9. feb 2018
ssajus
autor
9. feb 2018

Ďakujem baby, poskušam😊

demonka5
9. feb 2018

mne sa to staválo mne najviac na tieto partie pomáha kokosovy olej 5 rokov overeny recept😎

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
narsila
9. feb 2018

No deodorant by som veru nepouzivala :/ mozno ten kokosovy, ale mne nic nezaberalo okrem jednej veci.. oholim a vysprchujem sa ladovou vodou nech sa zatiahnu pory a ziadne vyrazky sa nekonaju 🙂 okrem toho ze to funguje, je to aj celkom zabava :D

katkasav
9. feb 2018

Fenistil gel - používam aj po depilacii noh, mne velmi pomaha

pajcicak
9. feb 2018

@ssajus neholiť, ale depilovať - u kozmetičky, nie tými pásikmi čo sa predávajú v drogérii, z toho by bolo viac škody ako osohu 😉

libawet
9. feb 2018

@ssajus aj na toto je veľmi dobré koloidné striebro, nastriekať a nechať tak, do rána je to pekne vyčistené.

libawet
9. feb 2018

@janka7177 "podpazušník" by som nepoužila už na nič, tam je toľko "bordelu", že až.

martinka13
9. feb 2018

Detský zasyp Aviril

uniquegirl
9. feb 2018

mne je to tiež blbé sa pýtať, ale keď je tu už táto téma :D ako chodievate ku gynekológovi? (na intímčom mieste) ..mám z toho dosť stres

tana85
9. feb 2018

@ssajus chod na depilaciu. boli to, ale chlpky zrednu a budu jemnejsie, takze uz po par navstevach to bude ok. tam sice robia len bikiny a nie vsetko, ale prioritne si sa pytala na to

@uniquegirl 🙂 ako kedy. teraz uz mam brucho, ze si na tie partie nevidim, takze zial som zienka prirody. ale inak hlavne byt cista, frizur taky 40-50 rocny lekar videl azaz

ibrunova
9. feb 2018

V smere rastu toho moc neoholíš, v plavkách potrebuješ mať nahladko, to sa dá len protismerom..

macickavrr
9. feb 2018

@ssajus: Mala som s tym rovnaky problem a mne sa osvedcil tento postup:
- holenie na mokro nikdy nie na sucho, pocas sprchovania chlpky zmaknu,
- potom dezinfekcia /alkohol/ (ked chces mat uplnu top istotu tak zober betadine 🙂, )
- vzdy nova jednorazova ziletka, vydezinfikovana pred pouzitim
- pouzila som penu na holenie, nie tekute mydlo
- holit po smere rastu nie naopak/ inak zarastaju chlpky pod kozu, stocia sa /
- po oholeni dezinfekcia, balzam po holeni
- utriet sa vzdy novym cistym uterakom, nie tym co pouzijem bezne alebo na cele telo ci vlasy.
- po osuseni nechat aspon par minut pokozku dychat a neobliekat si pradlo.
- A ziadny krem na telo na miestach po holeni aspon hodinku, dve.
Tolko moj postup, zapalene miesta, vrastene chlpky ani podrazdena pokozka prestala.

Kedze ma to nebavilo s holenim na bikinach a inde 😉 a ani v podpazusi, isla som na epilaciu laserom a po 2-ch sedeniach /pazuchy/ a /bikiny oblast/ nemam v tych miestach takmer ziadne chlpky. Maximalna spokojnost.