Hodinky Tommy Hilfiger - skúsenosti

miriam_s
16. apr 2017

ahojte, uvažujem nad kúpou hodiniek pre dcéru ako darček na narodeniny, vybrala si tieto : https://www.hodinkar.sk/tommy-hilfiger-1781511.... No viem že Hilfiger je skôr módna značka, oblečenie viem, že majú kvalitné... No čo sa týka hodiniek neviem či budú dostatočne kvalitné ... Myslela som si, že ak hodinky tak nejaká seriózna hodinková značka ako Casio alebo Festina ... obávam sa, či nebudú skôr len také "imidžovky"... aké máte skúsenosti s hodinkami od TH ?

salfusco
16. apr 2017

neviem co si predstavuješ pod pojmom "kvalitne",,Z toho linku clovek vela nevycita,takpovediac ani neviem,aky to ma strojcek,predpokladam,že asi japonsky,vodotesne nie su..podla mna cisto iba take imidzovky

ssissi999
16. apr 2017

Pohon quartz je najcastejsim na hodinkach. ja vlastnim uz 3. dkny kde je cena 2. az 3 nasobna a pohon maju rovnaky - quartz. A nikdy som s nimi nemala problem, raz za caz len baterky vymenit. Co sa tyka ostatnych parametrov zalezi na materiale, aby to bola chirurgicka ocel a nie nejake nastriekane zelezo. A s gumennymi remienkami skusenost nemam. Mne sa pacia viac kovove, vyzeraju elegantnejsie. Kozene su tiez fajn ale tam treba ratat s vymenou remienka cca raz za 2 roky. Inak tieto hodinky vyzeraju kvalitne, len treba ratat ze tak 50percent ceny platis za znacku. Sunt nie su, len predrazene. Casio su sice menej luxury ale kvalitativne to iste za polovicnu cenu pri zachovani kvality. Ja nosim hodinky ako modny doplnok tak som ochotna to preplatit, ale priatelovi som k 30 kupovala Casia a su tiez fajn 🙂

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella2015
16. apr 2017

@miriam_s Ja mám 3 hodiniek, všetko modne značky remienky mám kovové a 1 gumený a som spokojná. Mladej babe asi ťažko bude záležať na tom aký je strojček, funkcie a pod. Tieto sú podľa mna pekná voľba 😉
Do hodiniek musí človek dorásť ako sa vraví

miriam_s
autor
17. apr 2017

Dakujem za odpovede asi to risknem leno krasnebsu a dcera ine nechce...

bosoriak
17. apr 2017

@miriam_s Seriozne znacky nechaj na dieta, ked vyrastie.
Mlada baba aj tak ine ako imidzovky nosit nebude, takze nejaky usadly dizajn a kvalitne prevedenie by tak akurat stali v polici. Co je blbe je, ze tak 80% ceny je len za znacku inak su to podla mna rovnake cinske hodinky ako z trhu. Ale ked ide o radost, tak je to aj tak jedno, ak sa dcere pacia, ja by som ich kupila 🙂

momoqui
17. apr 2017

@miriam_s ak si dvera vybrala tieto tak ich kup, z inych by bola sklamana...🙂

viera27
17. apr 2017

Su to modne hodinky,nejaku kvalitu tam necakaj. Ale su pekne,chce ich,su pomerne lacne,tes sa a kupuj 😀