Hodinky Canyon Sandy KW 34

marickaaaa
9. jan 2022

Prosím vas mate skúsenosti s týmito hodinkami? Akoze sme spokojní, len sme synovi dali kredit 10e a za týždeň tam je 40centov. Co to sťahuje to GPS? Zatiaľ ich nikde nejako nepoužíval. Poslal len par hlasových sprav ale inak nic . Dakujem

daniel81
21. sep 2022

Dobrý deň, tiež máme také hodinky ale ružové pre dcérku prváčku. Sme spokojní no menšiu apatiu mi vyvoláva GPS ktorého určovanie polohy v budove má vraj byť "mierne" skreslené, čomu nasvedčuje to slovo "mierne" niekoľkokrát umocnené , keďže som mal hodinky v ruke a ukázalo mi že som pri Hongkongu🤣🤣.. potom som šiel na balkón a polohu určilo presne. Keď ich dcérka mala v škole, skúsil som nájsť na mape, tak mi ukázalo že je niekde v Tatrách alebo druhej strane KK. Pričom gps je GALILEO EU. Možno to je tým že hodinky podporujú len 2g mobilnú sieť, ale nie som si istý či má s tým gps súvis alebo nie a či by určovalo presne v budove keby podporovali 4g. Čo sa tyka kreditu, zatiaľ som nepostrehol koľko sťahuje no nano sim kartu sme dali predplatenku s kreditom no jej číslo som pridal do svojej magenta skupiny ktorá jej umožňuje volať neobmedzene s členmi skupiny a využívať dáta ktoré sa dajú darovať v skupine..teraz som jej na skúšku daroval 500MB...vraj to má vystačiť na mesiac. Ak ste zákazníkom Tcomu, určite využite túto možnosť. Dúfam že som nejak tak pomohol. Keby ste potrebovala viac info, napíšte.😉

erikabud
27. sep 2023

Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť dcere som kúpila hodinky smart watch 4Glte z druhej ruky 🙂 podporujú 4G, problém je ale v tom, že v aplikácií čo mám v telefóne pani všetko vymazala akurát v hodnkách mi ostali jej kontakty, neviem ako ich vymazať.... a tiež na hodinkách mi stále ukazuje 3G sieť, sim karta je z telekomu podporuje 4G tiež tam má kredit aj dáta, pin kód a wifi som vypla a zapla som čerpanie dát. Neviem ako ďalej dúfam že sa nájde niekto kto poradí. ďakujem