Hodí sa snubný prsteň z bieleho a obrúčka zo žltého zlata?

janelka25
19. feb 2014

zdravim

mala by som taku otazocku.....mám jednoduchú polgulatu 4mm hrubu obrucku z bieleho zlata....snubny sa mi stratil a tak mi manzel kupil ako ´´nahradny´´ krasny prsten v bielom zlate a rovnako aj po narodeni dcerky som dostala prsten z bieleho zlata...no a mam teraz dilemu....nechcem novu obrucku lebo ta ktoru nam pozehnal knaz je vynimocna a nechem novu a zaujimalo by ma, ci ste sa stretli s tym, ze niekto kombinuje a miesa zlte a biele zlato dokopy....uz som aj uvazovala ze si dam porodiovat tenky pasik na obrucku uz som sa informovala a da sa to...len neviem....okrem toho mam este jeden starozitny prsten z bieleho zlata a ruzencovy prsten zo zlteho...cize ani jeden typ neprevlada....ide o to, ze by som rada nosila ´´snubny´´ spolu s obruckou na jednom prste....budem vdacna za vsetky rady a nazory

sissy27
19. feb 2014

hmmm popravde, prečo potrebuješ odobrenie širokej verejnosti na to, aké prstene máš nosiť? môže ti byť srdečne jedno, či sa to niekomu páči alebo nie, žiadny zákon ani predpis to neupravuje, takže je to len a len na tebe... pre teba majú tie prstene špecifický význam, nos ich tak, aby si ty bola spokojná...

monicm
20. feb 2014

ja mám snubný z bieleho a obrúčku zo žltého zlata a je to v pohode.aspoň podľa mňa,pretože ja to tak chcem nosiť a je mi úplne šumafuk,čo si o tom kto myslí.ved toto sú veci vkusu osoby,ktorej sa to priamo týka,takže ak to tak chceš nosiť,nech sa páči

laurablzn
30. jún 2015
Používateľ laurablzn je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laurablzn.

je uplne jedno ake kombinacie v sucasnosti nosis, praveze nosit viac farebne prstene je teraz v mode a urcite kombinacia "striebro a zlato" teraz leti 🙂 baby otazka, kupovali ste niekedy z tohto eshoipu? http://www.klenotyhematit.sk/prstene?fs=4#cena=97€-283€