Hnojenie muškátov

2. jún 2022

Ahojte,

ako často prihnojute muškáty? Môžem aj do každej zálievky, nepokazím tým niečo?
Polievam cca raz za 3 dni.

Ďakujem 🙂

nelca84
2. jún 2022

ja prihnojujem asi raz za 7-10 dní, ked je slnecno, polievam kazdy den

kingstonka
2. jún 2022

Podla návodu, zvyčajne to je raz za 14 dni(aspoň na tých hnojivach,čo som mala doteraz)

nuci616
2. jún 2022

Zase nie tak často si myslím, lebo aby im to neuškodilo aby si ich nespálila, tak tie dva týždne by mali byť ok 🙂

viera321
2. jún 2022

ja odporúčam kúpiť hnojivo Osmocote, je s postupným uvoľnovaním hnojiva, pridáva sa len na začiatku a celkovo hnojivo udrží svoje prihnojovacie vlastnosti celú sezónu - 6 mesiacov.

avanka
2. jún 2022

ja hnojím trochu každú sobotu a mám ich nádherné...polievam každý deň, keď je teplo.

lienocka128
2. jún 2022

mne na mojom hnojive pise 1x za 7dni.... svokra zase prihnojuje v kazdej zalievke ale nedáva tolko hnojiva ako je uvedene na hnojive....

danica2711
2. jún 2022

raz za týždeň a pomedzi to občas "pijeme spolu kávu", t.j. nasypenm im trochu kávovej usadeniny a kvitnú ako divé

viestta
2. jún 2022

Treba ísť podľa návodu na etikete. Mne sa osvedčilo dávať polovičné riedenie ale astejsie. Teda ni jednu odmerkj na 10 litrov každý druhý týždeň ale pol odmerky raz za týždeň. Ale úplne na spokojnejší som s hnojivami tyčinka i. Napcham v maji do zeminy, mam tri mesiace pokoj. V auguste ich napcham polovicu, vtedy už toľko živín nepotrebuju.