Hmyz v kuchyni. Čo to môže byť?

violet77
25. aug 2019

Ahojte, prosim vas neviete co je toto za chrobaka a odkial moze byt? Nasla som ich v skrinke s potravinami. Vsetko som podavala do doziciek, tri mesiace bol pokoj a dnes som ich zas objavila.

pininka1
25. aug 2019

Toto býva z muky

erickatt
25. aug 2019

@violet77 ja som ho mala vo vegete

jeanettka
25. aug 2019

Ja mám také musky, neviem sa ich zbavit

lyci
25. aug 2019

@violet77 uplne vsetko? ja som ich mala najviac v cajoch a cervenej paprike

lucy218
25. aug 2019

Nie su to tie chlebove? Ja som ich mala tiez, boli v cajoch hlavne. Nastastie som ich objavila v zarodku a v jednej skrinke ich bolo minimalne sto. A aj sa rozleteli po kuchyni. Kamoska poradila levandulovu esenciu.. Vsetky otvorene potraviny som vyhadzala a vsade do kazdej policky som na tampon nakvapkala tu esenciu. Este som ich asi 4dni zabijala po stene ale to uz len zopar bolo. Odvtedy nic a tie tampony s levandulou mam stale tam.

freeja
25. aug 2019

@violet77 pred hodinou som kvoli nim tiez vypratavala spajzu. Boli v cajoch, cervenej paprike, susenom ovoci a konopnej ranajkovej kasi.

lucyjka6
25. aug 2019

@violet77 roztoc chlebova,ja som ju mala v cervenej paprike a vo vegete(vsetko bolo v dozach)co bolo otvorene vsetko islo do kosa,cestoviny,muka,granko,dobre som celu skrinku vyumyvala a je pokoj...dufam

carodejkadorot
25. aug 2019

to je cervotoc chlebovy, čistá katastrofa, k nám sa tiež pravidelne vracia ( zrejme cez stupačky ) a mne je z toho tiež podobne - na vraca...nie 😃 nepomôže nič, len všetko poriadne uskladniť - do skla, do plastových nádob a stále kontrolovať, lebo larvy hneď nevidno, je to beh na dlhé trate žiaľ