Hlučná partia na terase

28. aug 2024

Ahojte, asi každý sa s týmto stretol už 😂... Byvam v bytovke, mam otvorené okno a momentálne sa snažím už polhodinu zaspať, ale v bytovke oproti je na terase asi partia cca 10 ľudí a extremne hlučne debatuju a hučia a smeju sa. Moj byt je az cez cestu, tak nechcem vediet ako to musi byť pocut v bytoch vedla alebo nad nimi. Až sem počujem o čom sa bavia. Nočný kľud už platí... No ale ako to riešiť? Policiu volat nechcem. Tak asi len strpieť a snažiť sa zaspat, čo 😂

pe_mi
28. aug 2024

Prežiješ,zajtra je sviatok.
Konečne môžme posedieť vonku,zachvilu príde tma,depresia z počasia ..spomenieš si na to v zime 😁

yosi
28. aug 2024

Odpoveď na tvoju otázku je áno. Dobrú noc

autor
28. aug 2024

To, že je sviatok neznamená, že budem vyspavat😂

jaass
28. aug 2024

Ber to tak, že ešte dobre, že sa bavia a že majú super náladu 🙂 aj keď je po 22.00 ale v poslednom čase čo sa okolo nás deje, vkuse smutný každý, vycerpany… ja by som im dopriala aj keby do rana tak boli 😇🤣 ale to som ja 🙂

anjelicek26
28. aug 2024

Pokial to neni kazdy bozi den, kasli na to a skus nejako zaspat...

andrejka1974
28. aug 2024

Nech si užijú a čo zajtra je voľno pokiaľ to nie je denne všetko sa dá zniesť

beata_k
28. aug 2024

Mozes sa k nim pridat 😁

biba_18
28. aug 2024

si povedz že šak pite, zajtra vás bude bolieť hlava a nie mňa.. ☺️ lebo ja napr. som posedela na takých terasách, joj, viem co je potom ráno… 😂

autor
28. aug 2024

Chcem vás všetkých za susedov ❤️😂

nssv2
28. aug 2024

Mozes skusit anonymne nahlasit na metsku policiu 🙂 oni ich upozornia - ked to naozak nevies vydrzat

amelie2017
28. aug 2024

Ako poznam seba, este tak hodinu by som to vydrzala a potom by som na cele sidlisko navrieskala, nech uz drzia huby.

nenne27
29. aug 2024

A co chces robit? Bud sa pokusit zaspat alebo volat mestsku policiu.

evcagabi
29. aug 2024

Aj my sme to mali vcera a celkom dobre som sa pobavila na tom, co vsetko som pocula 😅😅 my byvame nad najhlucnejsim podnikom a mame to dost casto, ale nam to zase nevadi 😅😅