Hľadám učiteľa huslí v Bratislave

eskimka2
2. apr 2013

Ahojte, potrebovala by som sa naucit a husle. Najlepsie Dubravka a blizke okolie - sukromne hodiny. Neviet o niekom? dakujem

sissy27
2. apr 2013

@eskimka2 skús ZUŠ E.Suchoňa na Batkovej, isto sa bude dať dohodnúť aj na súkromných hodinách...

eskimka2
autor
3. apr 2013

@sissy27 praveze som tam pisala a nemali volne nic...

rocky123
13. apr 2013

@eskimka2 Som Konzervatorista, a momentálne doučujem žiaka v Novom Meste -BA na husliach. Mám skúsenosti s doučovaním na rôznych hudobných nástrojoch. Pokiaľ máš záujem , ozvi sa mi. mobil: 0944 342 799, e-mail: kudry.frantisek@gmail.com

tiborbana
11. jún 2013

@eskimka2
zdravim ja by som rad doucoval husle , nebol by problem , a na akej urovni hrate na husliach ake vzdelanie mate ?

rachel3
10. aug 2014

@eskimka2
Ahoj, neviem či je to ešte aktuálne, ale som huslistka, bývam v Dúbravke a doučujem súkromne hru na husliach, aj začiatočníkov, tak ak by si mala záujem, ozvi sa. 🙂

raportka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raportka
20. mar 2018

@rachel3 aj ja by som sa rada ucila na husle....chodila som v min.cca 3r.....je to este aktualne ?

porvaznikovasl
11. dec 2020

Dobrý deň. Volám sa Slávka a študujem husle na Konzervatóriu v Bratislave 3 rok. Ucila som súkromné už cez 10 detí. Mám za sebou nemalo koncertov 🙂. Ak by ste mali záujem kľudne mi napíšte.