Hľadám slobodné maminy so zmyslom pre humor. Alias je to džaba, ale mám plávacie koleso

miapia_vesela
2. mar 2018

Ahojte hladam slobodne maminy ktore by sa chceli podelit o vtipne pribehy na tuto temu co ich pobavilo reakcie ludi zazitky hocico sa tyka tejto temy, pisem knizku a chcela by som venovat jednu kapitolu takymto pribehom kt s vasim dovolenim potom uverejnim.
Dakujem pekne za pomoc 🙂

mpg
2. mar 2018

@miapia_vesela Byť slobodnou mamou je situácia skôr neharmonická, dieťa potrebuje oboch rodičov, vzory a keď žena musí nahradzovať celú tú chýbajúcu časť (už z akýchkoľvek dôvodov, obyčajne sú tie dôvody skôr smutné) tak aj pri akomkoľvek zmysle pre humor to nie je ľahké, poznala som viac detí, ktoré sa s tým, že nemali otca hlbšie v srdci nevyrovnali nikdy.

miapia_vesela
autor
2. mar 2018

Netvrdim ze je to idealny stav a nema nasledky na zivot ako matky tak dietata, ale veci su ako su a nejdu zmenit a tak mozeme sediet a zalamovat rukami alebo sa aspon na chvilku odosobnit a pozriet si aj druhu stranku veci tu veselsiu. Veci nie su len cierne a biele 🙂 mne osobne to pomaha zasmiat sa nad denno dennymi situaciami ktore mi toto slovne spojenie prinasa

sova851
25. máj 2018

Ked ste z KE a mate dieta do 1 r,poztvam do fb skupiny Kosicke babatka..