Hľadám si kamošku z BA 🙂

linda15
25. máj 2019

Čaute baby, som tu nova a rada by som si možno aj touto cestou nasla nejakú kamarátka z Bratislavy 🙂 som 24 ročná pracujúca baba, všetky moje kamošky majú väčšinou už deti a priateľa a rada by som si tu našla niekoho vekovo primeraného na výplň voľného času 🙂 kávičky, kino, nákupy a proste také typické babské záležitosti 🙂 budem rada ak sa niekto ozve 🙂

c_est_la_vie
25. máj 2019

Ja by som niekedy na kavu zbehla 😀

pips13
22. jún 2019

@linda15 ahoj 🙂 ak ešte hľadáš kamošku :D tak kľudne si môžme niekam vyraziť 🙂 tiež mám 23 a som na tom podobne ako ty :D

linda15
autor
23. jún 2019

@pips13 ahoj, áno platí to ešte 🙂 som rada, že je podobne na tom ešte niekto okrem mňa 😁 odkiaľ si? 🙂

pips13
23. jún 2019

@linda15 teším sa ,že si napísala 🙂 bývam v BA v Petržalke 🙂 a ty? Priateľa síce mám ale nechcem byť iba s ním a jeho kamarátmi . A tiež poväčšine moje kamarátky už si zariaduju rodinu :/

linda15
autor
23. jún 2019

@pips13 super, tiež som z Petržalky 🙂 blízko Auparku bývam 🙂 čo rada robíš vo voľnom čase? 🙂

pips13
23. jún 2019

@linda15 napísala som ti sukromnu správu 🙂

simka44
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leska123
10. máj 2020

ahojte, ked sa niekedy budete nudit tak sa hlasim 😅 mam teraz celkom vela volneho casu a s priatelom nechcem byt vkuse 24/7 😀 mam 20r.

pips13
23. máj 2020

@leska123 ahoj. Som rada, že si napísala. Akurát ale ja teraz nemám veľa voľného času. Preto píšem až teraz 😀

leska123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sim15
26. nov 2020

Ahojte. Mam 31 som bez závazkov a hladam niekoho kto ma prevedie bratislavou nakolko planujem zacinat zivot inde kedze s rodicmi uz byvat nechcem.Takze budem si musiet vyriesit pracu aj byvanie. Ak by mi vedel niekto aspon poradit budem vdacna. Dakujem 🙂fotku kludne poslem nakolko viem aky je prvy dojem dolezity.

asod
14. jan 2023

Ahojte.
Vidím ze ste všetky mladé.
Ja hľadám kamošku na dôchodku
môže mať aj vic rokov, ale pohyblivu. Na prechadzky, na debaty, do cukrárne, na vystavy.
Z Bratiavy.
Píšem prvý raz, takže neviem ako sa skontaktovat.

fialka58
8. máj 2024

@asod Ahoj, ešte stále hľadáš kamošku? Som dôchodkyňa - samostatná - aktívna, 65 ročná. Dakujem za info. Fialka58

fialka58
8. máj 2024

@asod Som z Bratislavy Nové Mesto fialka58

fialka58
8. máj 2024

Ahojte som 65 ročná samostatná aktívna dôchodkyňa z BA a chcela by som si tu nájsť kamarátky na výlety, kávičku, prechádzky v prírode, divadlo, koncerty a všetko čo nás bude baviť a páčiť sa nám. Dakujem a prajem príjemný májový podvečer. fialka58