Hľadám parťačku na koncert Backstreet Boys

lulubinka
9. apr 2022

Ahojte, hľadám partacku/y na koncert v Budapešti na Backstreet Boys. ja už lístok mám tak ak sa nájde niekto čo ide tiež bola by som rada. Aspoň by som sa netulala po veľkom meste sama. Nikto známy nejde a manžel bude musieť byť pri deťoch. Ale toto som si vždy priala tak som si kúpila lístok aj sama.tak dúfam že niekto je tiež taký dobrodruh o ozve sa.

beata_k
9. apr 2022

@lulubinka Este existuju? Fuuu ha, uzi si to 🤩 🎶

lulubinka
autor
10. apr 2022

@beata_k díky moc. No v Amerike sú stále in.

brembo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brembo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iriska3
16. okt 2022

@lulubinka ahooooj, nasla si niekoho?? Kedy sú v Budapešti presne? My sme 4 a ideme do Krakova o 2 tyzdneeee😆🥰🥰🥰💙💙💙💙💙 a nevieme sa dočkaaaať

lulubinka
autor
17. okt 2022

@iriska3 ahoj, nikoho som nenašla, idem sama
2.11.maju koncert
Do Budapešti idem s mužom ale iba kvôli jazyku, na koncert so mnou nejde
To mate super ze ste 4. Rozmýšľala som aj nad krakowom ale mam to ďalej. Ani nehovor ako sa teším Určite tam stretnem ďalších Slovákov a k niekomu sa prokmotrim.

iriska3
17. okt 2022

@lulubinka jasne jasne, urcite si to užiješ 🥰 budem rada ak napíšeš potom ako bolo 💃😆🥂

bubinovci
24. okt 2022

@lulubinka juuj v dobrom zavidim, ja by som hned isla, ale tiez som nenasla nikoho a teraz uz ani listky neviem najst

lulubinka
autor
24. okt 2022

@bubinovci no predávali sa ako teplé rožky no nabudúce musíš risknúť a ísť aj sama.treba žiť sny ktoré máme

bubinovci
31. okt 2022

@lulubinka aky mas listok? Na sedenie? Keby som sa tam mala ako dostat tak idem fakt aj sama, ale muz zrovna robi. Objavila som este listky na sedenie, asi muza prehovorim nech skusi vybavit volno aby ma aspon odviezol

iriska3
1. nov 2022

@lulubinka dievčatá...ak sa vám dá, urcite choďteeeeee. Pre nás to bol neskutočný zážitok!! V Krakówe boli uuuužasniiiii♥️💯🙏🥰💃

iriska3
1. nov 2022