Hľadám parťáčku na beh v Banskej Bystrici

andreamichal
6. sep 2015

Ahojte...je tu nejaká baba,ktorá by chcela začať behať v BB ? Hľadám nejakú partacku... Bo samej sa mi nechce. Bývam V Radvani v BB. Andrea

rencika8
11. sep 2015

Ahoj ja chodievam cvičit do fitka nechcela by si sa pridat? Do usvitu na fincorde a samej sa mi moc nechce,tiež hladam partačku 🙂

marta83
11. sep 2015

@rencika8 ako casto tam chodis prosim Ta????

rencika8
11. sep 2015

@marta83 ako kedy ale snažím sa aspoň 1x tyždenne ale chcela by som aspoň 2 krat ale ako som pisala samej sa mi dako nechce a mala som kamošku ale tá to vzdala :(

marta83
11. sep 2015

@rencika8 a kolko tam vychadza prosim Ta pernamentka, ci platis si vzdy ked prides??? a Ty si z usvitu??

rencika8
12. sep 2015

@marta83 mam pernamentku kde si nabíjam kredut a vynde ma vstuo 3€ ale dá sa kupit aj celomsačný neobmedzený vstup za 17€ ale tam sa musíš zazmluvniť na rok. A ano byvam pri usvite. A ty odkial si

andreamichal
autor
12. sep 2015

Ahojte...a časovo kedy chodievas cvičiť?

rencika8
12. sep 2015

@andreamichal večer 18-19h ako kedy. Chodievala som na začiatku aj skor rano ale teraz už budem mocť len vecer. Ale fitko je otvorené až do 21h

andreamichal
autor
12. sep 2015

Mne by vyhovovalo ráno O 6:00 🙂 ja okolo siedmej-ôsmej dávam spať malú tak to musím byť doma...možno by sa dalo okolo piatej šiestej...

rencika8
12. sep 2015

@andreamichal chodievala som aj ja rano na 6-tu ale priatel meni robotu a uz jedine ak tak cez vikendy ale vtedy je to otvorene od 08:00 alebo na 18-tu by sme sa vedeli dohodnut...zavisí od teba 🙂