Hľadám opatrovateľku pre trojičky - Kočovce

adelltri
31. dec 2017

Hľadám opatrovateľku k mojim 3 a pol ročným trojičkám na príležitostné stráženie u nás doma v Kočovciach. Vyžadujeme zodpovedný prístup a flexibilitu, nakoľko sa jedná o čas keď budu chorí, čo sa nedá predvídať a naplánovať. Cena max. 2,50€ na hodinu. Ďakujem

kapurka270
31. dec 2017

Ze 2,50 k 3 detom...to si z akeho lacneho kraja...

kapurka270
31. dec 2017

A este flexibilita a zodpovedny pristup.

jarusaaaa
31. dec 2017

No a v čase choroby...nehnevajte sa ale dost ,,ZAHUL,, 😒 moju dceru ako 5-6 rocnu obcas opatrovala jedna starsia pani a platili sme jej 3,50/hod. To bolo pred 5rokmi ! Niekedy je jedno az az 😀 a k trojickam 😇 to treba poriadne gule.

0silvia0
31. dec 2017

@adelltri obavam sa ze za tychto podmienok sa ponuky nepohrnu...

maminuska
31. dec 2017

Pred 3 rokmi som mala opatrovateľku k jednému zdravému dieťaťu , cena 3,50 . A to som bola rada že len toľko.

lindusss2016
1. jan 2018

Tak, tak. Za tu cenu ti 3 deti zodpovedna osoba neopatri... budes musiet poriadne pridat, ja kedze sa citim byt zodpovedna, nvm, ci by som si na tri deti trufla, ale za 2,50 by som ani nemala zaujem to zistovat...

dzukeles
1. jan 2018

Ja som opatrovavala deti pocas skoly a brala som 5€/hod. K trojickam za 2,50 - nuz vela stastia...

maciatkolulu
1. jan 2018

@adelltri ako nic v.zlom,ale ty by si tu pracu za 2,50 zobrala? A k tomu este k chorym.... ach jaj.

lillystranska
1. jan 2018

Chcela som tiež napisat, že za 2,50 Ti nikto nepôjde opatrovať choré deti. Jednak za tie peniaze?opatrovateľky v rodinách nerobia za 2,50 a to sa starajú o starších ľudí. A druhá vec od malých detí to chytia hneď. Keď som opatrovala krpcov tiež som bola v kuse chorá ale rodina aspoň veľmi dobre platila. Takže veľa šťastia možno keď pridas aj niekoho zozenies

marion09
1. jan 2018

mozno autorka myslela 2,50 za kazde dieta......?

kapurka270
1. jan 2018

Mozno

sissy27
1. jan 2018

@adelltri 2,50€ na hodinu nie je ani len minimálna hodinová mzda na rok 2018... Tri deti a ešte choré nie je žiadna sranda, plus má tá osoba sedieť doma a čakať na tvoj telefonát, aby mohla sadnúť do auta a prísť (nepredpokladám, že Kočovce sú bežne obsluhované mhd kedykoľvek), takže by vlastne inú prácu a príjem mať nemala. Chápem, že viac si asi nemôžeš dovoliť dať, ale je to veľmi nízka suma aj na Bratislavu, kde je konkurencia veľká. Skús sa popýtať u vás v dedine, možno nejaká vitálna dôchodkyňa si rada občas prilepší a odpadnú jej náklady na cestovanie.

adelltri
autor
1. jan 2018

Áno myslela som za jedno max 2,50€ 🙂