Hľadám mamičku s nickom princess123

laurika999
27. mar 2021

Ahojte,
hľadám mamičku s bývalým nikom: princess123.

martinkatinka
27. mar 2021

To je ta vestica?

laurika999
autor
27. mar 2021
martinkatinka
27. mar 2021

@laurika999 tak myslim, ze ta je tu furt pod inym nickom a vzdy ju zmazu, lebo je to podvodnicka

laurika999
autor
27. mar 2021

@martinkatinka podvodníčka ???

martinkatinka
27. mar 2021

@laurika999 islo jej iba o biznis.... A drza bola .... Stale ju tu blokovali

laurika999
autor
27. mar 2021

@martinkatinka No "pekne". Ďakujem za info 🙂

sisa_s
27. mar 2021

@laurika999 ona jeden den zalozila prispevok, ze hlada niekoho, kto jej seriozne vyvesti zadarmo...a o 2d uz davala ponuky na vestenie ona sama ako odbornicka...pred niekolkymi mesiacmi si tu vymyslala, ze je tehotna a pridavala stahovane cudzie testy..

martinkatinka
27. mar 2021

@sisa_s toto som nezachytila... Ale zachytila som, ze kopirovala z nejakej stranky horoskopy

stanulienkat
27. mar 2021

Hadam si si nemyslela,ze niekto vie predpovedat buducnost?😂😂😂

laurika999
autor
27. mar 2021

@stanulienkat to je moja vec, čo som si myslela, nie ? .... Či len dnes opäť máme podrypovačnú náladu, ako to v niektorých tvojich príspevkov býva zvykom všeobecne ? Ťa fakt nemusí trápiť, čo si myslím. Takže nabudúce poprosím bez invektív. Vďaka. Pekný dník Ti prajem 😉

lesana25
27. mar 2021

Aj keby tu mala nový nick tak jej ho zrušia, takže tá sa ti už asi neozve. Snáď si jej neposielala žiadne peniaze vopred.

stanulienkat
27. mar 2021
laurika999
autor
27. mar 2021

@lesana25 Nie, peniaze som našťastie neposielala.

natalia912
27. mar 2021

@stanulienkat náhodou stretla som človeka čo to vie a aj kolegyňa má podobnú skúsenosť,ale zas s niekým iným 🤷 takže zas ono to nemusí byť taká blbosť 😁

stanulienkat
27. mar 2021

@natalia912 takymto hlupostiam veria len zufale zenske,co nemaju ani chlapa. Kazdy ti povie,ze vestice su len dobre psychologicky a odrbavacky a vedia manipulovat. Kazdy kto ma aspon trochu mozgu, tak ma na to nazor. Nech ti teda vyvesti cisla sportky.😂

natalia912
27. mar 2021

@stanulienkat tak každý má na niečo názor, ale nemyslím si že si za to zaslúži výsmech ✌️

martinkatinka
27. mar 2021

Existuje velmi malo ludi, co maju vyvinuty cit pre buducnost. No tato to urcite nebola.

laurika999
autor
27. mar 2021

@natalia912 istých poznámok od ľudí, ktorí tu boli aj adminkami riešené za svoje správanie a vyjadrovanie si nevšímaj. Keby boli aspoň inovatívne 😜, ale slovné použitie "zúfalé ženy" majú skoro v každom komentári.... aj opakovať sa je zúfalé 😂😂😂

maca1984
27. mar 2021

@stanulienkat prosim ta a na toto si ako prisla? predstav si , ze existuju ludia co maju dar- vidiet buducnost.Nie je ich vela ale su.
Nechapem preco mas potrebu niekoho nazyvat zufalou zenskou,bez chlapa.

laurika999
autor
27. mar 2021

@maca1984 toho si nevšímať. jej "pracovná metóda". smutné, že slušnejšiu nepozná...no neviem, neviem, či na tom zúfalstve niečo nebude, keď sa tým slovom tak oháňa. Lenže na ostatné

martinkatinka
27. mar 2021

@laurika999 A preco ju vlastne hladas? Oklamala ta?

miskakyska
27. mar 2021

@martinkatinka by som nečudovala,keby zakladateľka tejto temy,bola ona sama..😀 pani veštica,ktora chce na seba zas len upozornovať ,lebo ma celkom dobry prehlad o členkách na to,že je tu pár tyždnov aj s cestou...
..no a teraz čakám samozrejme čo vyčíta na mna z tej jej vešteckej gule 😀..
...som citlivá,tak poprosím opatrne 🙂 😝

laurika999
autor
27. mar 2021

@miskakyska tak z vešteckej gule som vyčítala, že zrejme nie si až taká citlivá. Skôr uštipačná a podrypovačná. Tak dúfam, ze som sa ťa nedotkla až tak. Že zaspíš večer

laurika999
autor
27. mar 2021

@martinkatinka mala som s ňou niečo rozriešené, veštila mi. ešte keď mala ten nik princess123. potom mi o dva dni písala, že používa iný nik ( zabudla som aký) a ten bol ešte v ten deň zrušený adminkou.

martinkatinka
27. mar 2021

@laurika999 a ty si jej aj verila? Nebola ti podozriva?

martinkatinka
27. mar 2021

@laurika999 a ty si jej aj verila? Nebola ti podozriva? A akou formou ti vestila?

lesana25
27. mar 2021

@miskakyska Princess nevedela napísať jednu normálnu súvislú vetu bez chyby, toto nie je ona.

laurika999
autor
27. mar 2021

@martinkatinka no potom, keď mi napísala z iného niku, tak potom som ju začala podozrievať. .... začalo to tak, že ja som zháňala vešticu, tak som napísala do skupiny "medzi nebom a zemou". a ona mi odpísala, že ona veští. a že zháňa vešticu aj pre seba, lebo sama sebe veštiť nechce a chce numerologičku. ona, že veští z tarotových kariet .... čo mi "vyveštila" začiatok sedel, potom ďalej už to nesedelo.

martinkatinka
27. mar 2021

@laurika999 tak zaciatok je taky vseobecny myslim pre vsetkych......
A aj pytala od teba peniaze?

laurika999
autor
27. mar 2021

@martinkatinka Áno. 10,-€, ale neposlala som, lebo som s ňou chcela ešte niečo doriešiť. A potom som ju začala podozrievať. A o dva dni bola fuč.