Hľadám mamičku s nickom matuliq_69

kurce22
22. feb 2021

Dobrý deň,poznáte prosím mamičku s nickom matuliq_69 ?
Poslala som jej peniaze 22 EUR za zimný overal pre dcérku a doteraz nemám ani overal ani peniaze.vraj mi ich posle,ale odvtedy nekomunikuje a peniaze neprišli.neviem čo mám robit😢😢😢prosila som ju aby mi ich poslala keďže peňazí nemám nazvyš a tieto boli posledné za ktoré som chcela kúpiť dcerke overal.😢

veronikaszabova
22. feb 2021

Bod 6, kontaktuj adminov

https://www.modrykonik.sk/faq/faq/

veronikaszabova
22. feb 2021
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miselar
22. feb 2021

Okrem jedného hodnotenia mala dobre tak snáď sa spamätá a nebude okrádať mamičky.... Takých to ľudí by som rusika na tejto stránke... Je to hanba.

kurce22
autor
22. feb 2021

@beata_k dakujem ale ako sa to robi prosím?

veronikaszabova
22. feb 2021

@kurce22 poziadas banku o storno - oni ju za poplatok vyzvu, aby € vratila. Ma na to 30 dni. Ak nevrati, mozes sa obratit na policiu.

ivkazba
22. feb 2021

@beata_k no záleží kde má účet, niekde je za to poplatok 20 eur, tak to sa jej potom neoplatí, lebo môže sa stať, že baba jej to nevráti aj keď ju vyzve banka.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kurce22
autor
22. feb 2021

@ivkazba mám Slovensku sporitelnu

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kurce22
autor
22. feb 2021

@veronikaszabova myslite že polícia sa bude zaoberať takou sumou?

0silvia0
22. feb 2021

@kurce22 dala si jej aspon negativne hodnotenie?

veronikaszabova
22. feb 2021

@kurce22 podla mna nebude.
Ja som ti len napisala postup, ako to je v pripade stornovania platby.

kurce22
autor
22. feb 2021

@0silvia0 nie,lebo sa tam nemôžem dostať,komunikovala predtým so mnou cez IP

ivkazba
22. feb 2021

@kurce22 v SLSP je poplatok 10 eur. Prídeš na pobočku, spíšeš žiadosť o vrátenie platby (povedz, že omylom si poslala peniaze na iný účel, preverovať to nebude nikto). SLSP požiada o vrátenie platby jej banku, tá dotyčnú vyzve, aby peniaze vrátila. Ak to neurobí, druhá banka poskytne sporke údaje a sporka ich poskytne tebe (meno a adresa).

ivkazba
22. feb 2021

@kurce22 ešte by som možno skúsila, ak vieš meno, nájsť ju na FB a napísať jej, že ak do týždňa nevráti peniaze, opýtam sa jej to verejne na FB že kedy ich vráti. Možno vtedy ju bude hanba fackovať.

veronikaszabova
22. feb 2021

@ivkazba nie, neposkytnu jej udaje o majitelovi uctu - len policii ( na zaklade GDPR)

kurce22
autor
22. feb 2021

@ivkazba neviem jej meno bohuzial

luccija
22. feb 2021

@kurce22 ako si jej poslala peniaze, keď nemáš meno na aký účet?to je aj tvoja chyba😆ale tak to ju neoprávňuje k tomu, aby Ti neposlala tovar, ale pre Boha, keď niečo platím pýtam si meno

kurce22
autor
22. feb 2021

@luccija no veru to má nenapadlo že potrebujem jej meno,vždy som takto posielala

sashka22
22. feb 2021

@kurce22 koľko má dcérka rokov? Potrebuješ ešte dáke oblecko?

kurce22
autor
22. feb 2021

@sashka22 8 rôčkov má,nie ani nepotrebujem teraz,len ten overal som chcela na sánkovanie a ten čo ponúkala mala taký pekny a že top stav,za tu cenu sa mi pozdával.

sashka22
22. feb 2021

@kurce22 joj, tak moje je ešte malá proti Tvojej, to by som Ti ani nevedela s tým pomôcť, do kelu🙂 ale verím, že sa to podarí vyriešiť k Tvojej spokojnosti a stihnete si užiť posledný sneh.

kurce22
autor
22. feb 2021

@sashka22 dakujem,si veľmi milá a s veľkým srdcom.nech si zdrava a šťastná aj tvoja rodinka samozrejme.posielam objatie

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenny257
22. feb 2021

@beata_k ak posiela na ucet v inej banke nie je tam meno ...
inak ti ostava len to poriesit cez adminov, policia sa na to vykasle lebo to nie je trestny cin

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kurce22
autor
23. feb 2021

@beata_k nie,nie je tam meno

kurce22
autor
23. feb 2021

@beata_k ona má tiež Slovensku sporiteľňu len to naozaj tam ukáže meno keď si požiadam?lebo ja som
Žiadne meno nezadavala k platbe iba jej nick

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz