Hľadám film (skutočná udalosť) - chorý chlapec-pohladnice

terezia1477
1. sep 2018

Veeelmi dávno som videla film i chorom chlapcovi ktorý mal na mozgu nádor, ktorý vyzeral ako maly človiečik, mal nechty, vlasy... Tento chlapec zbieral pohľadnice a tak mu ich ľudia z celého sveta posielali. Rada by som si to znova pozrela, ale nevie ma napadnúť názov. Je to už celkom starý film

terezia1477
autor
2. sep 2018

@tulip_an supeer, to je on, dakujem 🙂

klaudia_kaja
2. sep 2018

Nikdy ma nenapadlo napísať o film tu, ale kedysi dávno bol jeden film, bolo to o tornáde 😁 na začiatku bolo to ako otec išiel niekde mimo miesta kde tornado vzniklo a doma bola len mama a dcéra, chceli sa ist schovat ale na tu mamu padol strom a dcera sa schovala do toho krytu v zemi, potom ukazali o niekolko rokov kedy uz ta dcera bola väčšia ale nenavidela svojho otca za to ze vtedy nebol doma.

klaudia_kaja
2. sep 2018

keby niekto vedel nazov filmu budem vďačna.

terezia1477
autor
2. sep 2018

@klaudia_kaja to si pamätám, aj to by som chcela vedieť aký mal názov ten film 😁😁😁

elephas
2. sep 2018

Dám typ..keď ja neviem názov filmu, zadám do googlu podľa žánru a témy filmu...keď napr.viem, že film bol o tornáde, tak zadám do googlu movies about tornados...a vyhodí vám filmy s touto tematikou, väčšinou nájdem čo chcem, ale je lepšie keď viete približne rok, kedy bol natočený,napr. movies of 80´s about tornados...dúfam, že som nebola nezrozumiteľná..googlujte 😉

klaudia_kaja
2. sep 2018

@elephas hehe nie nebola .. dobre je to napisane no už som to robila x krát .. film neni určite stary pod r. 2000 na 100% ... snazila som sa to najst aj podla hercov ale tazko si to je vybavit ked to bolo uz davno aj 10 rokov dozadu

klaudia_kaja
2. sep 2018

@elephas ale ďakujem

elephas
3. sep 2018

Inak odporúčam film Wild s Reese Witherspoon.

klaudia_kaja
3. sep 2018

@elephas ďakujem vyskúšam