Hľadám film, poraďte názov

dajana40
21. júl 2020

Ahojte, hladam film kde par ide na vikend na chatu, pohadaju sa chcu sa rozist a v tom im zacne vyklopkavat zena s maskou mickeymousa. Bude ich coraz viac a nakoniec ten par neprezije. No na nazov si neviem spomenut :/

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrava
21. júl 2020

@bambulienka25 ale aspon uz vies ako to skonci 😂

mimca77
21. júl 2020

Neni to "The Strangers"? Mickey Mousa si nepamatam, ale mali hnusne masky ti, co im tam vyklopavali.

fomelka
21. júl 2020

Fu tak to neviem, niečo podobné je Us alebo teda v slovenčine "My"

dajana40
autor
21. júl 2020

@fomelka nie ale podobne tam bol na vikende iba par 😕

amy191011
21. júl 2020

bude to The stangers..Liv tyler tam hra hlavnu ulohu

dajana40
autor
21. júl 2020

@amy191011 ano bingo diik

amy191011
21. júl 2020

uz aj kolegyna vyssie to spomenula :D

jackie17
27. júl 2020

Akurát dnes som si to pustila, videla kým neotvoril dvere tej potvore. Potom som klikla ku koncu a to akurát ta časť, čo ich.... Stačilo aj takéto pozeranie.
Pozerala si ho?

dana96
29. máj 2021

Dobrý deň prosím vás chcela som sa spýtať,či náhodou niekto neviete ako sa volá film... Neviem si spomenúť na nazov ale je to film o matke ktorej unesú 16rocnu dcéru a predávajú ju a ona sa ju rozhodne najist na vlastnú päsť. Ďakujem 😊

maruska88dd
4. apr 2022

HĽADÁM FILM
Ahojte, hľadám film, asi thriller, videla som ho mozno rok dozadu cca.
Neviem ho nikde nájsť a nepamätám si názov ☹ je tam novinárka ktorá sa rozhodne ísť do takého kaštiela kde žijú len ženy nikto nevie o tom kam išla len jej šéf, týrajú tam ženy veľmi si už nepamätám čo sa tam vnútri deje, ale nepustia ich preč, ked tam uz nejakú dobu bude tak jej priateľ zistí od jej šéfa že išla tam do toho kaštiela ( dalo sa tam ísť len loďou ak si dobre pamätám) ..príde tam zobere ho taký pán do kancelárie, rozprávajú sa a on mu klame že ona tam nieje ze tam nikdy neprisla atď . potom keď on odchádza tak ona ho uvidí z okna, a ďalej si už nepamätám pomožte mi ho nájsť ☹