Hľadám bývanie v Košiciach

annaplus
12. feb 2014

Ahojte. Obraciam sa na vas s prosbou o radu alebo aj konkretnu pomoc. Som slobodna mamicka, potrebujem ist do prace, kedze som samozivitel /konci mi MD a z RD tazko vyzijeme/, avsak praca sa mi crta v KE, kde nemam ako a s kym byvat. Prosim vas, poznate niekoho, kto prenajima byt, izbu, cast domu a vzal by aj slobodnu mamicku? Alebo poznate inu hoci aj tiez slobodnu mamicku, ktora si rovnako hlada byvanie v KE? Mate pre mna inu radu, ktora by mi mohla pomoct? Dakujem!

nice202
12. feb 2014

@annaplus ja mam radu iba sledovat bazos.sk, Poprechadzat sa po univerzite a vsimat si nastenky, kde ponukaju rozne ubytovania alebo si kupit kosicky dennik korzar a pozriet ponuku bytov.

gab1kaaa
12. feb 2014

Najlepši spôsob je cez bazoš, pozeraj cez kolonku Reality ale aj Služby - > ubytovanie. Najdeš tam toho kopu, či už samotne byty alebo spoubyvanie, zaleží do akej cenovej hladiny niečo hľadaš 🙂
Držim palce.

janabidlo
27. mar 2014

Ahoj, praca v Kosiciach???? Nemozem tomu uverit. Mozem len tak pre zaujimavost vediet v akej oblasti? Dakujem za odpoved. Asi svita na lepsie casy....

annaplus
autor
31. mar 2014

@janabidlo v HR oblasti

janabidlo
31. mar 2014

Dakujem za odpoved. Nech sa dari.

peknyvladko
20. jún 2024

@janabidlo ked ti poviem ze na profesii je asi 600 pracovnych ponuk pre Kosice, tak tomu uz vobec neuveris