Hanblivé dievča - ako ju zapojiť do kolektívu?

toby119
17. jan 2019

zdravý dámy som 18 ročný slušný normálny chalan a zo svojou polovičkou sme už spolu 2 roky.
ja nemám problém chodievať von partia kamaráti a tá moja hanblivá nikde nechce chodiť a býva len doma nikde nechodí a ľudí moc nemusí a je ich len minimum s ktorými sa baví a ja keď že ju veľmi ľúbim tak jej vo všetkom vychádzam v ústrety dávam jej všetko čo by chcela čo je hlavne pocit lásky dôvery a pocit že ju niekto ľúbi pre jej povahu a nie pre sex a náš vzťah je založený skôr na tom psychickom cítení ako na sexe ktorí sa dostaví možno raz za týždeň alebo podla toho akú ma ona náladu ja od nej sex nežiadam nikdy lebo viem akú by to malo dohru, občas sa zo začiatku stávalo že po mne húkala nech ju nechám na pokoji že nech ju radšej vymením za inú že on nemá cenu a ja som ju vždy len pevne objal a dal jej pusu to je jediná Metóda ako ju upokojiť z takýchto stavov ak tak a už rok sa s ňou učím ako si viac zvýšiť psychické sebavedomie a ja mám na vás otázku dali by ste mi nejaké osobné rady a skúsenosti ako by sa to dalo lebo moje možnosti ktoré boli úspešné na 100 percent a ja by som to chcel vykopať ešte viac aby sa to dalo do normálu za dobré rady vo pred ďakujem

eryka03111978
18. jan 2019

@toby119 skus ju pozvat k sebe domou, nech je tam par vasich kamaratov, ne plny byt, aby ju to nevystrasilo... Tak aby o tom nevedela.... Uvydis ako zareaguje.... Opakuj to 1, 2, krat do tyzdna a mozno si pomaly zvykne ist svami aj von.

dominika6
18. jan 2019

@toby119 musím uznať že tvoja metoda upokojenia partnerky,je výborná a poviem pravdu,vždy je a bude funkčná..to že je ona introvert,nezmeníš,je veľmi mladá a bud rád,že sa ti nefláka po baroch,chatách s kamošmi..užívaj si jej prítomnosť,trávte spolu veľa času,chodte,s partiou do prírody,na výlety,možno ju nebaví chodiť von s tvojimi kamošmi iba po podnikoch..
ale to už musíš vedieť ty...
a moja rada znie,veľa sa rozprávajte..ona čaká že budeš telepat,čo niesi...preto ju pozorne počúvaj a bud vnímavý 🙂

tyrkysova_kobyla
18. jan 2019

@toby119 ked som zacala chodit s mojim muzom, mala som 16, on mal 18. Ja som tiez (bola) introvert a vzdy, ked som bola u neho, tak sme boli vonku s (vtedy) jeho partiou, dnes su to rovnako aj moji velmi dobri kamarati. Zrejme pomohlo to, ze oni boli voci mne otvoreni a mali zaujem so mnou komunikovat, tak sme si k sebe rychlo nasli cestu. Ako to funguje u vas? Kamosi ju ignpruju, alebo sa snazia venovat aj jej?

toby119
autor
18. jan 2019

@dominika6 my sa po baroch neťaháme a ja som futbalista a pri vstupe do klubu som podpisoval papier na to že musím dodržovať riadnu životosprávu a mám zakázané fajčiť piť a nedajbože fetovať a ona na mňa aj nadávala že nech ju vymením za inú ale viem že to bol len panický záchvat a my sme skoro spolu toľko že domov chodím len spávať a spolu sme na 90 percent času a musím povedať že ona je veľmi silno psychicky na mňa naviazaná a viem sa s ňou baviť o veciach ktoré nepovie ani vlastným rodičom a ona mi dôveruje na toľko veľmi že stačí jeden krok vedľa a bolo by všetko fuč a znova by som bol tam kde som bol pred 2 rokmi a tak sa musím snažiť držať hlavu v chlade a prejaviť jej čo najviac lásky a držím sa ako to ide síce mávam stavy kedy sa mám chuť odpáliť do vesmíru ale to prechádza a ako ona je v pohode so mnou si nemá problém rozviazať jazyk ako by to neurobila na verejnosti čo sa nestáva nikdy len v škole kde komunikovať musí ale napr keď sme u nás na chalupe s kamošmi tak je v pohode každý jej dáva pocit že je dôležitá do party že je na koni a je dôležitá a tak ale keď von tak ani za boha a to sa snažím už rok a pol zmeniť

flientica
18. jan 2019

Treba zacat pomaly 🙂 Zoznamuj ju s kamaratmi rad za radom, proste nie vela naraz, nech si najprv zvykne na par najblizsich aby sa pri nich citila dobre a nemala pocit, ze sa musi na nieco hrat a potom postupne chodievajte do splocnosti

wokokoza
21. jan 2019

Daj jej čas, ale nemôže sa úplne strániť, no nie je to len o tom aby si ty spravil kompromis, ale musí chcieť aj ona toto zmeniť 🙂