Háčkovanie čiapky pre dcérku

lucaro
1. apr 2012

Chcela by som sa naučiť hačkovať čiapku pre moju malú. Mohol by mi niekto poradiť kde a ako začať ??? Neviem kde by som sa mala odraziť. Dakujem .

simisi
1. apr 2012

@lucaro daj si na youtube do vyhladavaca Bububacek,alebo na mimibazare,je to kocka co ma super videa,ja som sa ucila podla nej 😉

zuka11
18. apr 2012

Dobrý ja som sa práve prihlásila na kurz hačkovania v Materskom centre Budatko. Majú svoju stránku a asi o necelí mesiac začína kurz

ppskate
5. jún 2012

Na mimibazar.cz je kopec super návodov,ja mám všetko odtiaľ 😉

jasmika
11. jún 2012

@simisi ja som tiež pozerala tie videá a učíme sa so sestrou podľa nich...už som uháčkovala dosť veľa ale nie sú tam nikde videá aby sa dal aj urobiť ten tvar na čiapočku,čo potom robiť... mne to začalo robiť vlnky....a už to mám dosť veľké 😒 poradíš mi?

moma
12. júl 2012

poradte mi prosim niekto ako si mam pri hackovani urcit velkost ciapky? hackovala som podla navodov na youtube, na videu bola ciapka dost velka, ale ja ju mam ako pre novorodenca. Ako dosiahnem aby bola vacsia?

akneil
16. aug 2012

musíte odmerať obvod hlavičky a ten vydeliť 3,14 a vyjde vám placka, od ktorej už nebude priberať...

editpiaf
9. okt 2012

Kocky tiez sa chcem naucit hackovat a som total amater, chcem sa opytat ked ste sa zacali sami ucit na najprv ste podla navodov skusali retiazku -dĺhy stlpik - kratky stlpik, cize jednotlive tie druhy vzdy zvlast alebo ste to skusali priamo na niejakej konkretnej vecicke?

jizzlgirl
9. okt 2012

dobre videa su aj tu: http://www.garnstudio.com/lang/cz/video.php?sor...

a navod na ciapocku podla ktorej hackovali asi vsetky babenky na mk je tu:
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81&user=41829

no a este jeden tip na hackarsku skupinu:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/evelin116/al...

😉

ansira
2. feb 2013

ja hocijako sa snažím, spodok mojich čiapok nie je pružná. Pracujem podľa návodov, ale nie je to ono. Máte nejaký super nápad? doteraz som dokončovala tak, že som vynechala každé 5. očko, tym sa mi to sťahovalo. ďakujem za rady

mavca
4. feb 2013

@lucaro
@ansira do do kazdeho tretieho ocka urob tri dlhe stlpky a tak pokracuj mas ozdobny kraj

ansira
4. feb 2013

@mavca a čo sk nechcem mat ozdobny kraj...napr u ušianky?

mavca
4. feb 2013

@ansira nemozes vynechavat ziadne ocko a tak si zamen hacik od toho co mas za mensi

mavca
4. feb 2013

naucila som sa sama hackovat a hackujem uz take veci co by ma nenapadli plavky ciapky saty svetriky a teraz som zacala cizmy uz som huackovala sedem parov a robim to vsetko od oka a taku detsku ciapku radost robit za hodinku a pol ju mam urobenu

annaslov
6. apr 2013

@mavca dobrý,mohla by som Vás poprosiť o návod na tie hačkované čižmy.Ďakujem Slováková

daanka85
19. apr 2013

Baby háčkárky, aj iné skúsené... Akú širokú "placku" potrebujem na háčkovanú čiapočku pre cca 3 mesacne dieta??? A aká by mala byt dlzka ciapocky?? Poradte prosím... chcem to ako darček... preto sa nechcem pýtat mamky dieťatka.... 😉 DAKUJEM

andrea145
13. sep 2013

babenky poradte mi ako spravit tie uska na ciapku a ako ich tam potom prisit? dakujem za radu

myska183
28. okt 2013

prosim vas ake bavlnky su vhodne na hackovanie? s ktorymi ste spokojne? zatial som pouzila camila aka je este vhodna na jarnu/jesennu ciapocku? vdaka

zon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buchtula2027
19. nov 2013

@myska183 ahoj ja vacsinou jarne a jesenne ciapocky robim tiez z camilly... a aj catania je dobra... v zlozeni (100% bavlna) je ako camilla, ale je o par centov drahsia a ma krasne odtiene... potom hackujem ciapocky aj z Moniky, Maxi, Scarlet (vsetko je to 100% bavlna) - lenze musi byt husty vzor, pretoze tato priadza je tensia ako camilla... a co poznam dievcata, tak hackuju aj z elian ;)

slaurinka
29. nov 2013

ahojte baby.. vedela by mi z vás niektorá poradiť postup, návod na háčkovanú čiapočku Houmeless ... ?? dakujem..

laskonkakaty
21. jan 2014

Ahojte sikulky!Idem ukoncit ciapku,poradite mi ako zacat riadok,ked chcem pikotky???nejak som to nepochopila...retiazkou?dakujem

miriamka_peter
27. jan 2014

Ahojte...mam na as otazku...akou priadzou hackovat letnu kabelku....co by sa najviac hodilo...mam doma jednu detsku, ale ta priadza ako ked su aj tie letne klobuky v obchode...akoby zmes nejakeho papiera....neviete co to nahodou moze byt....?

katkara
14. apr 2014

ahojte, viete mi niekto poradit ako sa hackuje tento lem na ciapocke? dakujem pekne 😉

kikimoda
11. sep 2014

Dievčatá dovoľte, ak môžem, aby som Vás pozvala do skupinky, kde si môžete objednať priadze na pletenie a háčkovanie za super ceny. Objednávame tu hromadne a preto sa to oplatí
https://www.facebook.com/groups/1478118272432389/

finori
17. feb 2015

Ahojte baby .Moze mi niekto poradit? Chcem malej na ciaku uhackovat spicate uska.nieco ako ma sovicka alebo macka.no neviem ako nato.Poradite
Dakujem vsetkym 🙂

orgovan51
28. mar 2015

@kikimoda _Ako sa dá do tej skupiny prihlásiť?

kikimoda
28. mar 2015

@orgovan51 treba poziadat o clenstvo