Gynekologička v Bratislave - Staré Mesto

michaela_miska
15. feb 2018

Dobrý deň,
poprosila by som Vás o radu, hľadám si v Bratislave dobrú gynekologičku, najlepšie oblasť staré mesto a širšie okolo.
Rozmýšľala som nad MUDr. Tazberíkovou z Falck, prípadne ambulancie Femme alebo Mediferm?? Máte niekto skúsenosti, aké poplatky sa tam platia ?
Ďakujem

simsalabim
15. feb 2018

Medifem, 60€ za rok. V podstate som spokojna.

lucik284
15. feb 2018

Ja som kedysi chodila k Tazberikovej ešte do proCare a za mňa je to najlepší gynekológ, akého som mala a to som ich bohužiaľ, už vystriedala viac ako dosť. Aj teraz sa chystám opäť prejsť k nej, akurát dnes som to riešila, že jej musím zavolať.

michaela_miska
autor
17. feb 2018

Ďakujem veľmi pekne za info, dala som si k nej preniesť kartu tak uvidím aká bude.

vybru
6. júl 2018

@michaela_miska chodíš teda k dr. Tazberikovej do Falck na Radlinského? Vieš mi prosím povedať ako si s ňou spokojná a aké sú tam poplatky? Vďaka 🙂

michaela_miska
autor
25. júl 2018

@vybru Ahoj, áno som u nej prihlásená ale 1x na preventívnu k nej idem až koncom augusta tak potom ti môžem napísať ako to dopadlo. Ja som si nadstavila program, že za každú návštevu u nej zaplatím 25€, hneď pri registrácií som tiež zaplatila 25€.

pimar
1. apr 2019

@michaela_miska @vybru ahojte, prosím, neviete, aký je poplatok ročný u Dr.Tazberíkovej? a prípadne aj koľko sa platí za rok pri tehotenstve naviac? ďakujem