Gestil wonder - zázrak na vlasy. Máte skúsenosť?

monuska_9
17. feb 2010

Ma niekto skusenosti s gestilom? Ja som si ho na radu kamaratky minuly tyzden kupila a je to naozaj zazrak ako mnohy tvrdia vlasy mam jemne a leskle ako som este nikdy nemala 😀 😀 A to som ich mala znicene od farbenia a zehlenia nic mi na ne nezaberalo jedine tento balzam 😉 Jeho ucinnost asi spociva v tom ze je vyrobeny z býčích pohlavnych zliaz 😎

dali4
17. feb 2010

Ahoj monuska No totoooo 🙂 ? Ešte som o tom nepočula. Kde také dostat ?

dali4
17. feb 2010

Aaaa už som to našla http://www.probeauty.sk/trendybeauty/eshop/4-1-... 😉 Vyzerá to dobre, asi vyskúšam.

monuska_9
autor
17. feb 2010

ano dali to je ono 🙂 je to fakt dobre teda aspon mne to pomohlo a to som ho pouzila len dva krat ... a navyse to nieje vobec drahe 😉 Ja som si to bjednala z mimibazaru lebo nie vo vsetkych drogeriach ho dostat teda skor skoro v ziadnej ho nedostat 😠
Mozem len odporucit 😉

dali4
17. feb 2010

Myslím že to majú skor v takých kaderníckych potrebách. Na nete ...

monuska_9
autor
17. feb 2010

No skor tam ale maju to aj v nejakych drogerkach napr viem ze v Nitre ho maju ale je to jednoduchsie cez net

lenrie
17. feb 2010

a nazoaj je to take super???ja mam starsne suche a zznicene vlasya aj vlnite,vadi mi najma ze su akobyu niemoje vlasy priserne suche konce a vrch sa zas rychlo masti:::((((((

monuska_9
autor
17. feb 2010

no ja som mala tiez taky problem skusila som uz vselico a len toto mi pomohlo, dala som si to dva krat a uz vidim zlepsenie o sto percent. Ono je na baleni napisane ze sa to ma naniest po umyti a nechat 3-5 min. no ja som si to zabalila do igelitu uteraku a nechala na hlave hodinu a pol ... bola to ako vitaminova bomba pre vlasy 😉
A nieje to ani drahe jeden balzam stoji okolo 11 eur ako kde, takze oplati sa skusit

lenka3007
17. feb 2010

pekný večer, babenky a pomáha to aj na rozštiepené končeky až také skrepovatené, bo mne tiež nič nezaberá a nechcem sa dať strihať....

monuska_9
autor
18. feb 2010

lenka

pisu tam ze na vlasy s poskodenym vlaknom tak asi sa tym mysli aj rozstieppeny

"Regenerační zábalový vlasový krém Wonder díky svému výjímečnému složení se doporučuje na vlasy s poškozeným vláknem vlivem trvelé, barvení, melírování, smogu a vlasy jemné se sklonem k padání.Regenerační krém s výtažkem z míšní tekutiny býka a s výtažkem z bambusu. Dodává vlasu velký lesk, hebkost a hydrataci. Vlasy jsou po jeho použití velmi dobře rozčesatelné. Nechává se působit po každém umytí 3 - 5 minut a potom se opláchne důkladně vodou. Je výborný také na zábaly na 30 - 60 minut a poté se vlasy znovu opláchnou vodou"

jahodkaaaa
11. dec 2011

Ja som si ho kupovala spolu s ,,pravými vlasami´´ . Vlasy som dala dole a balzám používam ako zábal, nechávam si ho hodinu a potom umyjem, ak sa nikam neponáhľam tak aj celú noc a ráno ho zmyjem z vlasov, takže moja skúsenosť 1***

farenka
27. jan 2012

prave som si ho aj ja objednala. tak som zvedava. uz som z mojich vlasov zufala. stale sa davam strihat na kratsie a kratsie, lebo sa mi vlasy hrozne lamu a stiepia. tak snad to zaberie

tralalalaaaa
28. okt 2012

kde sa to dá objednať? ale iba jedno nie 3+1.. neviem to inak nájsť..

tinka65
12. feb 2013

http://ostatne.bazos.sk/inzerat/22565805/Maska-...

ja ju mám od tejto pani a v BA je dokonca možný aj osobný odber 🙂
Maska je naozaj super, ja ju používam už viac ako pol roka a stále by som nemenila ...

veronika5678
6. mar 2013

Obsahuje výťažok z miechy býka , nie zo žliaz 🙄 Ja osobne gestil odporúčam, len to netreba preháňať so zábalmy. Tak raz za týždeň alebo 2x. Je potom problém, že zaťažuje vlasy. Masku nie je problém cez internet objednať. 🙂

wake
Odpoveď bola odstránená
Zobraz