Gestagenova antikoncepcia resp. jednozložková antikoncepcia

ivanka1997
6. jún 2019

Pekný večer prajem žienky chcem sa spýtať viete mi poradiť musela som prestať brať antikoncepciu ktorá obsahovala aj estrogén len moja otázka znie či ste sa stým uz stretli a dr vám dala čisto tabletky s jednou zložkou ?

1bambinko1
6. jún 2019

@ivanka1997 tak ak ti to nerobí dobre, našla pre teba inú variantu čo je na tom?

ivanka1997
autor
7. jún 2019

@1bambinko1 chcem vedieť o tej inej variante viac možno som sa zle vyjadrila tak pardon ale nič nieje natom

h_petra
7. jún 2019

@ivanka1997 ano, kedysi, niekedy pred 12 rokmi som mala predpisanu aj ciste gestagenovu antikoncepciu. Vydrzala som ju brat jeden mesiac. Dost brutalne mi nesadla...
Inak sa priprav na to, ze budes mozno dost spinit pri nej.
A tak celkovo, vykasli sa na hormony. Da sa to aj bez nich...

ivusikk
7. jún 2019

@ivanka1997 ja beriem takú cca 4 mesiace ale uvažujem o vysadení pleť mám hroznú a tak isto aj to spinenie pár krát má nemilo prekvapilo

ivanka1997
autor
7. jún 2019

@ivusikk takže myslíte že na pleť má negatívny účinok?

ivusikk
7. jún 2019

@ivanka1997 podľa mna niekomu môže sadnúť a niekomu nie, nikdy som nemala takú zlu pleť ako teraz, mastná s akné a to sa fakt starám o pleť denno denne. Ale neviem či je to ešte stále nejakými hormónmi keďže som 7 mesiacov po pôrode alebo tou antikoncepciou.

fiafia
7. jún 2019

@ivanka1997 takú som brala a neviem si spomenúť na názov. Ja som problém nemala žiadny ale ani menzes som nemala vôbec. Tým pádom žiadne pms ,žiadne zhoršenie pleti, chute .skús možno ti sadne a budeš spokojna

h_petra
8. jún 2019

@ivanka1997 keby len na pleť

janula2511
13. aug 2022

@h_petra akú HAK si brala? aké si snov mala problemi?