Gélové nechty. Ako začať?

xena0
25. aug 2013

Ahojte, chcem sa opýtať je tu niekto kto tu robí gélové nechty? Chcela by som začať s gélovými nechtami 🙂
Aké gély a veci nato potrebujem a kde ich kúpiť? Chcela by som robiť gélové nechty bez použitia tipov ale podľa šablóny, vie mi niekto poradiť ako nato???
Na internete nachádzam návody len s použitím tipov
Vopred ďakujem za rady!

adkasmolka
27. aug 2013

@xena0 ahoj, ja ako nechtarka odporucam si spravit kurz ak to chces robit aj pre kamosky. Pretoze nikdy nevies s akou skrytou plesnou na rukach a nechtoch sa mozes stretnut, ako treba pracovat pri iynch ochoreniach ruk, ci je poskodene lozko vhodne na aplikaciu gelu a pod. Taktiez nezaskodi niake info ohladom dezinfekcie nastrojov, materialov a pod.
Skala gelov, lepidiel a typov je siroka. Je na Tebe ci chces investovat do poriadneho gelu alebo do lacneho, ktory sa Ti bude odlupovat a moze sposobit aj ochorenie nechtoveho lozka. U lepidiel preferujem skor tie, ktore pouzivaju aj stomatologovia. Ak si to chce robit len pre seba, na internete predavaju zaklade sady, tam tiez odporucam radsej zainvestovat do kvality.

xena0
autor
27. aug 2013

Pre začiatok ich chcem robiť najmä sebe možno neskôr plánujem ako píšeš aj nejaký kurz.
Tak odporúčaš mi začať prv s pomocou tipov, nie foriem na nechty??
Ďakujem za info!!! 🙂

xena0
autor
27. aug 2013
adkasmolka
27. aug 2013

@xena0 vravim za seba - lepsie s typmi. Na sablonu treba uz mat trosku prax v tvarovi gelu.

xena0
autor
27. aug 2013

@adkasmolka jasne, tak radšej začnem s nimi 🙂 ďakujem ešte raz!

adkasmolka
27. aug 2013

@xena0 neni zac, aj nabuduce. 😉

cryonae
20. nov 2013

baby viete nejaku kvalitnu domacu sadu odporucit? vdaka