Garmin Venu SQ2 alebo iné hodinky Garmin

lucylucka
9. aug 2024

Ahojte ma niekto hodinky Garmin venu sq2?Ak áno ste spokojní a dajú sa spárovať s iphonom? Alebo aké Garminky by ste mi odporúčali?Dakujem

veklipo
9. aug 2024

Všetky garminy sa dajú spárovať s iphonom. Ja som mala vivoactive4, teraz mam vivoactive5.
Pozri funkcie, ktoré hľadáš.

di1234
9. aug 2024

Ja mám Garmin venu 2 už niekoľko rokov. Veľká výhoda hodiniek je dlhotrvajúca výdrž batérie a široký rozsah športových aktivít. Nevýhoda to, že ich fakt dokombinujem len k športovým outfitom. Na druhej strane som aspoň konečne začala nosiť aj klasické hodinky 🙂 samozrejme s iphonom bez problémov spáruješ.

fairyy
9. aug 2024

@lucylucka ja ich mam uz dva roky a neviem si vynachvalit... bateria vydrzi tyzden aj po rokoch...a to mam na nich zapnute vsetky funkcie cely den kazdy den... a nedavam ich dole takmer nikdy ...spavam s nimi aj chodim plavat s nimi, ci platim v obchode..teda cokolvek...

fairyy
9. aug 2024

@di1234 vies si dokupit remienok aj iny ako sportovy

di1234
9. aug 2024

@fairyy to samozrejme viem, ale vzhľadom na to, že mám čisto čierny model, a teda aj telo hodiniek je veľké a čierne, tueto hodinky nebudú vyzerať nejak “prijateľne” trebárs k šatám alebo tak 🙂. Ja som ale celkom rada, lebo som si všimla, že som začala byť na tých hodinkách závislá (sledovala som kroky, spánok etc.) tiež som ich mala na ruke 24/7 a takto som sa od nich “odpútala”.

letnakrasa
9. aug 2024

@lucylucka mam vo farbe mint, uz 2 roky, akurat sa mi zacina trhat remienok tak idem kupit novy ale inac som spokojna, mne nepristanu okruhle hodinky a tieto su ozaj super, aj s funkciami, jedine co ma mrzi, ze sa neda cez nich odpovedat na hovor, teda telefonovat. Muz ma samsungy, a tam to ide. Inac ja ich nosim aj k elegantnym satam, hodia sa k vsetkemu podla mna ale mozno je to farbou, ta mint (svetlozelena) je ozaj decentna a pekna 🙂

di1234
9. aug 2024

@letnakrasa určite sa dá všetko dopasovať aj k elegantnejším modelom, šatám a tak. Je fakt veľa možností dnes. Ja som si len povedala, že mimo šport ich proste nosiť nebudem, lebo som na ne bola dosť nafixovaná :D až tak nezdravo.

sashabb
9. aug 2024

@letnakrasa mám venu 3s a odpovedať na hovor viem.☺️

letnakrasa
9. aug 2024

@di1234 jasne chapem. Aj mna to drzalo tak 2 mesiace, ked som ich dostala 😃 tiez vkuse som sledovala kroky, tep, spanok, stres.. proste to bolo nove pre mna. Ale uz su viacmenej na to, na co sluzia - na sledovanie casu, upozornenia z mobilu a to, ze si viem rychlo pozriet spravy z messengra v situaciach, kedy by bolo neslusne vybrat mobil 🙂

letnakrasa
9. aug 2024

@sashabb fiha, idem pozriet co to za novinka 😁

lucylucka
autor
10. aug 2024

@fairyy no už som asi aj rozhodnutá že si ich vezmem už len či biele alebo tie pekne mint.Ja mám hodinky xiaomi redmi Watch 3 a stále mi robi problémy sparovanie s mobilom..preto ich chcem meniť.S nimi sa dá aj volať ale aj tak mi robi problemy, že mi neukazuje ani notifikácie.Predtym som mala Garmin Vivoactive 2 s nimi som bola tiež spokojna žiaden problém s notifikácii nebol len som ich stratila 🙈

lucylucka
autor
10. aug 2024

@letnakrasa mne sa tiež pacia viac také hranaté ako okrúhle .No tam je ta nevýhoda že sa nedá volať , ale teraz mám xiaomi redmi Watch 3 a na začiatku som len raz za čas zdvihla telefón.Myslim si že mi nebude chýbať ta funkcia .A aj keď som sa rozhodovala medzi xiaomi a Garmin tak som si kúpila xiaomi najmä pre to telefonovanie a cena bola parádna 🤣 a aj tak teraz chcem tie Garmin čo som si ako prvé vybrala 🙈

fairyy
10. aug 2024

@lucylucka ja mam mint, povodne som chcela tiez biele, ale tie mint su proste krasne 😅

lucylucka
autor
11. aug 2024

@fairyy a si sa rozhodovala aj medzi Garmin venu sq2 a Garmin venu sq2 Music?Je v nich nejaký rozdiel.Vyskocilo mi oba modely a asi tam je rozdiel len v tej hudbe nie?Este si to musím naštudovať 😄

fairyy
11. aug 2024

@lucylucka ano len v tej hudbe, ale ja nemam potrebu menit pesnicku pri cviceni, plavani, behani...pustim si playlist na mobile co mam a ide ...ale viem si.predstavit, ze pre.niekoho.je to.velmi.dolezita funkcia

romanovic
11. aug 2024

@lucylucka ja mam Garmin Fenix 6s pro, rose gold white band a vyzeraju elegantne. Su multisport a aj po 4 rokoch mi bateria vydrzi 9 dni v rezime smart hodiniek.

lucylucka
autor
29. aug 2024

@fairyy @letnakrasa konečne objednané 🥰 rozhodovala som sa medzi bielymi a mint ale tie mint ma viac prilákali tak som už teraz zvedavá ako naživo vyzerajú a dúfam že budem spokojna 🍀

fairyy
29. aug 2024

@lucylucka ja mam mozno este odporucanie si potom dat na nich v nay (datart rusia) foliu, vystrihnu presne na hodinky a chrani ich to pred poskrabanim 😉 milionkrat som s nimi buchla o nieco a folia zabranila zniceniu