Funguje vám bazár?

lusyke
9. okt 2015

Dnes mi vôbec nejde bazár. Nedá sa mi pozrieť jednotlivé kategórie v bazári, ani odpovedať na správy alebo aktualizovať svoje inzeráty. Vám to funguje normálne?

stefit
10. okt 2015

@lusyke nie,nefunguje,uz tyzden...nenacitava zaujemcov,neda sa ofpovedat na spravy,uz tusim tyzden...stale len hupaci konik....☹

lusyke
autor
10. okt 2015

@stefit dnes som skusila iny pocitac a tu mi to ide. Nechapem.

moncika15
15. okt 2015

mne to cez pc ide ale cez mobil, akykolvek, nie :-/

lusilala
15. okt 2015

Aj mne neustale vypadava,lezie mi to uz riadne krkom,odkedy je ten novy zmeneny bazar tak stale vypadava,,mali by stym admini nieco robit ,vobec to nieje prijemne ked nieco potrebujem rychlo vybavit ci pozriet adresu a neviem sa ktomu dostat,,, 😒

stefit
15. okt 2015

@lusilala presne,stale nieco nojde..a vypadava...uz je to dlho..

lusyke
autor
15. okt 2015

Hej na mobile mi tiez nejde uz nejaky cas. Co ma celkom hneva, kedze som ho dost vyuzivala na kontrolu mojho bazaru. Ten problem co som mala na pocitaci tak pomohlo ked som instalovala iny prehliadac. Ale je pravda ze to tu akosi casto vypadava. Konik sa hojda niekolkokrat za den.

hedva83
25. okt 2015

@lusyke ani mne absolutne nejde neviem odpisat na spravy ,pozriet co mi napisali stale sa konik hojda ide mi to na nervy mali by s tim admin. nieco robit.

stefit
25. okt 2015

@hedva83 treba im napisat..mne to stale nejde..vibec nic..aj som pisala.ale zatial sa nic nepohlo..☹

lusilala
26. okt 2015

preboha to uz je na porazenie stym hojdacím koníkom..Admini sa bud tvaria ze nevidia tuto diskusiu alebo ja nerozumiem. svietia mi spravy a neviem sa knim dostat,,,tak do čerta aj s takým bazarom!

stefit
26. okt 2015

@lusilala hovoris moje slova do bodky....Poriadne dlha skuska nervov !!!

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusyke
autor
19. jan 2016

@evamarek77 asi mas zapnute Plus a PRO na zaciatku. Musis to vypnut. Najdes to vpravo nad inzeratmi.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusyke
autor
19. jan 2016

@evamarek77 Neviem...obrat sa na administratora ze mas aktivovany plus a neda sa ti to vypnut.

maminkax2
1. mar 2016

Mam otazku: Ked pozastavim svoj inzerat, ostatni ho uz nevidia? Ja som si myslela, ze nie, lebo pri mojom mene je odkaz 'Moje inzeraty, ako ich vidia ini' a ked na to kliknem, tak pozastavene inzeraty sa nezobrazuju... Pytam sa ale kvoli tomu, ze napriek tomu ze par inzeratov mam uz niekolko dni pozastavenych, kazdy den sa pri tychto inzeratoch navysuje pocet videni! Ako je to mozne?? Dakujem za odpoved.

lusyke
autor
1. mar 2016

@maminkax2 Pravdepodobne tie inzeraty pozera clovek ktory s tebou cez tieto inzeraty komunikuje.

lusilala
2. mar 2016

ked si niekto ulozi tvoj inzerat medzi oblubene,tak ho vidi aj ked ho pozastavis a moze si ho pozerat dalej.kym nebude vymazany

l.lara
7. okt 2016

...klasika, ako inak..odpisem na inzerat, dam odoslat a kon odpise, "lutujeme, nieco sa pokazilo" . mozem ist pisat znovu. ale dnes sa prekonali, dnes som ani nestihla dopisat...a zasa sa nieco pokazilo.. 😠

myryjam
4. nov 2016

Zdravím, od vcera mi nefunguje pridavanie profilovych fotiek mojich deti do mojho profilu. Prosim, ma niekto podobny problem, alebo je to iba u mna? Ked fotku pridam k dietatu, ukaze mi ju, a ked dam ulozit zmeny, tak zase je tam iba profilovy kresleny obrazok. Vopred dakujem.

zdenka79bb
5. nov 2016

Mne zase nejde pridávať inzeráty, vždy mi vypíše že mi je ľúto ale nepodarilo sa načítať inzerát a musíte stránku spustiť nanovo, keď to urobím opakuje sa to dookola, už mi to ide na nervy, už som jeden inzerát skúšala pridávať asi 5x a stále to isté a inzerát mi nepridá ☹

zdenka79bb
5. nov 2016

Tak asi som mala napísať skôr sem, lebo ako som sa "posťažovala" zrazu mi to išlo 🙂

myryjam
5. nov 2016

Aj mne to uz funguje 🙂