Fotokniha od Fotomagica - vaše skúsenosti

katey
18. jan 2015

Ahojte, rada by som vedela vasu skusenost s touto firmou. Ja som od nich davala robit fotoknihu este v aprili, nebol s tym ziadny problem. Tak som si objednala fotoknihu aj teraz pred Vianocami. Objednavka odoslana 7.12, dnes je 18.1 a fotokniha stale nikde. Volala som tam asi 20x zdvihli mi raz a vraj im to nepreslo, potom sa tam viac nedalo dovolat, na mail neodpisuju. Isla som tam osobne, tak vraj uz je vsetko v poriadku, ze ide kniha do vyroby, do tyzdna mi bude dorucena. Ale kniha je stale v systeme oznacena ako nevybavena. A objednavaka, ktoru som odoslala znovu a pani na mieste mi tvrdila, ze ju vymazala tam stale svieti.. takze ma zjavne oklamala. Takze som uz dost vytocena, kedze som pripravou tej fotoknihy stravila niekolko hodin a zjavne sa jej ani nedozijem. Musim si precitat aj ich obchodne podmienky, na co mam narok, popripade to asi zacnem riesit s portalom zlavadna, odkial som kupila kupon.. ale chcem sa vas baby spytat, ci ste niektora nekupovali tiez tento kupon pred vianocami a ako ste dopadli. Dakujem za info 🙂

kengurica
18. jan 2015

My sme od nich davali robit 3 x (vzdy pred vianocami, zo zlavadna.sk) ...v podstate OK, raz o stihly len tak tak.
Tento rok som robila tiez, odoslalasom ju 3.12 s tym, ze podla ich podmienok je to casu dost. Ale nic nechodilo, manzel tam niekolko krat vola, nikto to nebral, na maily neodpovedali....
Zrazu mi prisiel mail od nich. To by nebolo cudne, ale bola to reakcia na mail spred dvoch rokov (??). A uz to bolo tesne pred Vianocami, nejakeho 20.12. ZIadali napisat cisla kuponov zo zlavadna.sk. ak som im napoisala, ze to je stary mail, ale vsetko som im tam este raz napisala, a aj s tym, zenech to poslu uz na inu adresu (k mojim rodicom, to bolo pre nich), kedze to nestihli do temrinu, a uz sme mali ist na sviatky k nasim.
Zrazu 23.12. (najvyssi mozny cas) vola kurier, ze je u na (????!!!!) samozrejme na povodnej adrese. Debili debinly..... Nasi si pod stromcekom teda knihu nenasli (no svet sa nezruti, nie su to deti, ale...)
Tak sme kurierovi nahlasili, ze ako sa vecimaju, a ze to ma doniet k nasim, ale samozrjeme to doniesol az dalsi kurier az 29.12..............
To bola posledna kniha od fotomagica :( nikdy viac, ani keby ju davali za 3 eura...

katey
autor
19. jan 2015

@kengurica Dakujem za odpoved, tak aspon mam nadej ze mi pride, aj ked uz ani nedufam.. Najvaic ma na tom stve ten cas,ktory som nad tym stravila a ktory zase budem musiet stravit lebo ju chcem ☹ jasne dovolat sa tam neda.. a na maili neodpisuju

katey
autor
20. jan 2015

Baby, este niekto skusenost?

anicka.be
23. jan 2015

@katey ahoj, ja mam presne ten isty problem ☹

katey
autor
23. jan 2015

@anicka.be a ako to riesis?

anicka.be
23. jan 2015

@katey objednala som si 4 knihy, pouzila som zlavove kupony. 1 obj som poslala cca 5.12., tesne pred vianocami prisla, som s knihou spokojna. Dalsie 3 knihy som poslala tyzden neskor. Zmierila som sa s tym, ze mi nepridu do vianoc, ale sak si hovorim, ze do 7.1 pridu, ale zazrak sa nekonal. Pisala som, ze kedy mozem ocakat moje objednavky. Predstav si, ze mi napisali, ze bohuzial moje navrhy neeviduju! Skoro ma slahlo! Esteze som si nechala potvrdzujuci mail, ze prenosy prebehli uspesne. Tak som im to skopirovala, ze nech sa na to pozru. Dostala som odpoved, ze navrhy dohladali. Bola som vytocena, ze ci to obj vybavuju ako rusku ruletu 😠 potom mi prisiel mail, ze knihy budu hotove zaciatkom tohto tyzdna. Tak som cely tyzden urgovala, ze kedy pride kurier, no bez odpovede. Poslala som im niekolko mailov, nech mi laskavo odpovedia.... Dnes som sa ale uz poriadne na.rala, a napisala som im, ze ci zo mna robia srandu.

anicka.be
23. jan 2015

@katey ja cakam za xxl knihami

katey
autor
24. jan 2015

@anicka.be uuuf... ale aspon ti odpisali.. inak ja mne povedali, ked mi raz zdvihli, ze tiez zlyhal prenos, ze nech poslem znovu, ale od vtedy mi uz nezdvihli.. verim, ze aj ja sa mojich dozijem, na pondelok som tam poslala sesternicu a ta im tam asi porobi trosku rozruch, lebo cakat skoro dva mesiace to uz je trosku dost.. a to uz som ta ja raz bola osobne..

anicka.be
24. jan 2015

@katey pevne verim, ze to doriesia. Tak ako aj ty, aj ja som na fotoknihami stravila min tyzden na jednej, od rana do rana, uff bolo to narocne, ale tesila som sa buducemu vysledku. Som zvedava ako dopadnes. A aky format si si obj? Ja tie xxl v pevnej vazbe so zlavovym kuponom za cca 30€ + 4,5€ kurier.

anicka.be
24. jan 2015

x 4

katey
autor
24. jan 2015

@anicka.be Ja som objednavala iba A4 112stranovu za 25 po zlave..

anicka.be
24. jan 2015

@katey aj ja 112 stranovu

katey
autor
25. jan 2015

@anicka.be tak to si sa s ty tiez musela poriadne narobit.. a na zlavudna si nevolala? lebo ja sa chystam az ked to definitivne nevybavim.. a pokusas sa tam aj dovolat, ci uz len cakas?

anicka.be
25. jan 2015

@katey ano, natrapila som sa s nimi. Na zlavadna som nevolala, a im skusam len cez tyzden, aj to iba doobedu ako to maju uvedene.

anicka.be
26. jan 2015

@anicka.be ako si dnes dopadla priamo tam?

jasminkaj
27. jan 2015

Caute. Aj ja mam velmi zle skusenosti s touto amaterskou firmou, ktorou FotoMagica je 😠 Tiez som objednala kupony cez Zlava dna, urobila si knihy a ked som si chcela uplatnit kupon, tak mi ten ich uchvatny system odcital len sumu co som uz zaplatila na Zlava dna.. Takze povodne mala byt jedna kniha za 11,98 eur (to som zaplatila na Zlava dna) a ked prislo k plateniu na FotoMagica tak mi nahodili sumu 25,98 a odratali sumu 11,98 eur.. Co bola totalna blbost, ziadna zlava, lebo ja som si tych 11,98 vopred zaplatila.. No stalo ma to kopec nervov kym pochopili, ze viac im nezaplatim 😠 😠 😠 Kniha prisla prosim pekne 23.12. poobede!!! Akoze dobre, prezila by som to...... ale prisla len jedna kniha. Pritom som objednavala dve knihy - pre nasich aj pre svokrovcov od vnucky. No viete si predstavit ten trapas ked jedna babka dostala knihu a druha niee... postarali sa o krasne Vianoce 😔 A to som objednavala radsej v predstihu, aby to stihli.. ale nekonalo sa! No a tak som sa dozadovala kde je moja druha kniha... A ich odpoved je, ze druhu neeviduju (!?!?!?!?). Pritom mi prisla objednavka na obidve na moj mail (obe knihy na jednej objednavke).. Takze som musela druhu knihu opat manualne nahravat do toho ich trapneho systemu a dnes je 27.1. a ja stale cakam kedy pride (nehovoriac o tom, ze si opat zaplatim 4,50 eur za kuriera). Telefonne cislo na ich Infolinku je podla mna len na oko, lebo tam sa neda NIKDY dovolat.. neustale len obsadzovaci ton (alebo maju mozno na linke stale nespokojnych zakaznikov 😅 )... No prosto ako som napisala AMATERSKA firma, u ktorej by som si uz nedala vytlacit ani fotky na obciansky!!! Kadial budem chodit, budem o nich sirit zlu reklamu, lebo som veeeeelmi nespokojna. 😔

katey
autor
27. jan 2015

@jasminkaj Ty kokso, tak to si tiez pekne pochodila.. Mne ten telefon raz zdvihli, ale to som tam volala uz asi treti den, kazdu pol hodinu.. takze ten obsadzovaci ton je asi preto, ze sa tam viaceri snazia dobvolat.

@anicka.be no a ja dnes chrlim plamene. Vcera tam bola sesternica, tak sme zas nadobudli pocit, ze hadam sa uz vsetko pohne. Islo o to, ze vtedy mi ta pani tvrdila, ze im nepresla objednavka, tak som tam mala objednavky dve, Tak ze nech jednu vymaze a na druhej , na tej kde bol uplatneny voucher, nech zmeni dorucenie na osobny odber. Tak ta pizda urobila to, ze oznacila osobny odber na tej, kde nebol uplatneny voucher a tu s povodnu nechala len tak. Tak ma to uz dnes tak vytocilo, ze som pisala na SOIku, zatial len otazku, al eked mi pride kniha, tak im tam poslem staznost alebo podnet na kontrolu, mne uz to je jedno.. Ved toto nie je normalne. Pockam este tento tyzden, co vymyslia a ja sa chystam do NItry na buduci tyzden, ale to uz nech si ma nezelaju.. si tam sadnem aj s malym a kym mi to nevytlacia, neodidem. a ked im to tam zbura, je mi to jedno. Strasne som vytocena. A to mam vyhodu, ze sesterka tam studuje a ani ja to nemam do NR az tak daleko..

jasminkaj
27. jan 2015

@katey Rada sa pripojim k tvojej staznosti na SOI.. mali by s tokouto firmou urobit poriadok.. Alebo by sa malo aspon dostatocne verejne rozniest co su zac, aby nenaleteli aj dalsi, lebo aj manzelova sesternica nasla zlavu tu na Koniku a uplnou nahodou sa ma spytala odkial mam knihu ja.. Tak som ju hned navigovala, ze ruky prec od tychto babrakov... Mimochodom, uz mame doma jednu fotoknihu od tej najvacsej firmy na SK (nechcem robit reklamu).. a aj ked boli drahsi, vidim ze radsej sa oplati si priplatit a mat kvalitny servis 😔

anicka.be
27. jan 2015

@jasminkaj @katey ahojte, ja uz mam toho plne zuby! Som tak na.ebana, ze az. Dnes som im opat pisala, ze nech mi laskavo zavolaju, lebo inac to budem riesit inak. Keby som nebyvala tak daleko, tak ich asi.... ochh, mam dost. U nas ten isty pripada ako u jasminky, obj som 4 knihy, zaplatila 104€ cez zlavadna. 1 ktora obj odisla prva, dosla na cas ako slubili, 2 som poslala tyzden na to a dalsie 2 na druhy den. Tiez boli pre rodicov a svokrovcov. Tiez trapas, jedny dostali, druhi nie ☹ tretia bola pre kmotrovcov na narodeniny 7. a 14.1. Tiez trapas, nic nedoslo ☹ posledna bola pre nas na pamiatku. V piatok ma krstniatko nar, tak by som ju rada odovzdala konecne!
Rada sa pridam k staznosti na SOI, neviem ako dalej ☹
Asi im rozbijem papulu ☹ 😀
A ten telefon ma tak vytaca!

anicka.be
27. jan 2015

Prvu knihu mi odratali, normalne len za 4,50€ kurier, dalsie dve to tam svieti 187€ a tretia 4,50€.
Pevne verim, ze sme sa nedali nachytat, este som nikdy nemala problem s nakupovanim cez net. Odteraz uz budem opatrnejsia.

anicka.be
27. jan 2015

@jasminkaj mame skoro rovnako stare deticky. Moja Veronika je 24.5.2013 a tvoja?

jasminkaj
27. jan 2015

@anicka.be Vidim, ze nie som sama 😠 Akoze ja som svokrovcom vytlacila taky darcekovy poukaz na tu knihu (sama som si vyrobila), takze logicky teraz cakaju knihu... Neviem kedy im dam akoze vianocny darcek.. Uz je to az trapne.. a nic ine im dat nemozem kedze som im dala ten ''poukaz'' 😔 Ja nechapem, ze takato firma moze este fungovat.. ked som robila Cewe knihu tak aj ten program v ktorom sa kniha robi bol prepracovany... tato Magica OTRAS !!! Uz nikdy nic nekupim cez Zlava dna!

Nasa je 13.4. 😉

anicka.be
27. jan 2015

Ja som svokrovcom vytlacila taku vianocnu kartu s vtipnym textom, nieco take, ze sane sa mirozbili, certi niekde travu hulia.... ze darcek bude dodatocne, lebo je "na ceste". Tiez mi je to uz trapne, knihu sme mali dat spolocne aj svagrina s mm. Svokra bude mat 6.2.nar. mozno dojde dovtedy ☹

katey
autor
27. jan 2015

@anicka.be
@jasminkaj Baby, poslite mi do IP cisla objednavok, ked tam budem na buduci tyzden, ak nahodou tu knihu nevybavia skor, v co neverim, tak sa popytam aj na tie vase.
Inak ja sa cudujem, lebo ja som od nich objednavala v aprili a nebol problem.. Kamoska ma od nich tiez 3 fotoknihy, tiez nejako na jar objednavala tiez hovorila ze bez problemov.. Asi sa tam volaco pohnojilo...

anicka.be
27. jan 2015

@katey ok, ked budem na pc, tak skopirujem. Dakujem zatial 😉

anicka.be
27. jan 2015

@katey odoslane udaje .-)

anicka.be
27. jan 2015

@katey @jasminkaj
COPY z ich stranky:
VOP a licencne podmienky:
§ 6 Dodanie, odoslanie
Dodanie alebo prevzatie objednávky sa vykoná v súlade s ustanoveniami, ako sú uvedené na webovej stránke, pokiaľ sa medzi objednávateľom a Activ Agency, s.r.o. nedohodne inak. Firma Activ Agency, s.r.o. je oprávnená uskutočniť čiastočné dodávky. Omeškanie dodávky zo strany Activ Agency, s.r.o. neoprávňuje objednávateľa na náhradu škody, pokiaľ sa nepreukáže hrubá nedbalosť alebo úmysel zo strany Activ Agency, s.r.o.. V prípade, že sa dohodlo vyzdvihnutie objednávky, je objednávateľ povinný vyzdvihnúť tovar čím skôr po vyhotovení na adrese, ktorú určil. Activ Agency, s.r.o. je povinný uschovať tovar – po zaslaní upomienky ohľadne prevzatia zákazky – najdlhšie 2 mesiace.
§ 7 Platba
Platba za objednávku prebieha v hotovosti v sídle spoločnosti, prevodným príkazom, platobnou kartou alebo prostredníctvom zmluvných partnerov.

katey
autor
28. jan 2015

@anicka.be ano toto som aj ja citala, lenze myslim si, ze dlhodobe nezdvihanie telefonu, neodpisovanie na maily a nedodrzanie casu ktory bol uvedeny na voucheri je uz hrubá nedbalosť alebo úmysel zo strany Activ Agency, s.r.o

hungary
28. jan 2015

Ahojte, my mame ten istý problém, už dva mesiace nikto nedvíha, neodpovedajú na maily..dnes objednávam u inej firmy fotoknihu

anicka.be
28. jan 2015

@hungary ahoj, och to nieeee ☹ kolko sa nas tu este nazbiera? Svine jedne, tak si z nas robit dobry den, vrrr 😠
Co planujes dalej?