Fotobúdka na svadbe - mali ste?

mfk
31. máj 2019

Chcem sa spýtať, či niektorá z vás mala na svadbe fotobudku. Či to je dobrý nápad? A kde ju požičať, keď som z Vranova. Viete, o niekom? Ďakujem

lula313
31. máj 2019

@mfk je to zbytočne, veď bude fotit fotograf. Tiež som mala kopec veci nachystanych, že sa budú hostia podpisovať na strom s drevenými lupenmi a teraz som rada, že som to nedala hostom, lebo by som to nemala kde skladovať

lidia73
31. máj 2019

@mfk kamoska mala na svadbe taky ten fotak z ktoreho hned liezli fotky a mali tam vseliake tie srandy, okuliare na palicke, tabulky s napismi a tak 🙂

martinenka886
31. máj 2019

Ja byt tebou tiez dam skor ten fotak co spomina lidia73, to bude mat podla mna uspech 🙂

mfk
autor
1. jún 2019

@lidia73 a odkiaľ to kamoska mala?

freiwaldova18
2. jún 2019

@mfk pozri fotobudka Labudka na Facebooku

zblue
11. júl 2019

Fotobudka je jednoznacne vyborny napad, hostia boli nadseni a ocenili, ze mali fotky ihned. S fotakom by sa musel niekto fotit, nemusis sa o nic starat ani o fotopozadie ani o rekvizity. V Kosiciach a Presove je super TOPFOTOBUDKA.

grexoftke
8. júl 2020

Fotobudka PartyFotoSK Vám zabezpečí kvalitné fotky okamžite po fotení. Prinesieme rekvizity aj fotopozadie a hostí zabavíme. Vy sa o nič nemusíte starať. Pre bližšie informácie nás hľadajte na http://www.partyfotosk.sk

zuzzqa
8. júl 2020

Ano mali sme a bolo to super. Hostia mali fotky hned na pamiatku a aj tienfotky neboli take strojene ako ked foti dotograf, bolo to uvolnene cele. Plus nam ich lepili do knihy priani s venovanim. Za mna dobre investovane peniaze miesto predrazene vyzdoby ktoru si nikto nebude pamatat napr.

adamkuric
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
13. nov 2020

Mala to švagriná a bolo to úžasné.

malinoismum
13. nov 2020

@10zabka hla 🙂