Formula 1 v Maďarsku alebo Rakúsku

tara42
12. jún 2022

Dobrý večer, bol niekto reálne na okruhoch F1 v Maďarsku alebo Rakúsku? Potrebovala by som sa niečo popýtať. 😬
Viem, že teraz sú už vstupenky v najbližších krajinách vypredané, zaujíma ma rok 2023, bol by to darček.
Ďakujem.

dryada_dryada
12. jún 2022

@tara42 ahoj, bola som aj aj. Čo by si chcela vedieť?

tara42
autor
12. jún 2022

@dryada_dryada ahoj, super. Chcela by som sa spytat kedy sa začinajú predávať lístky v ďalšej sezóne, nenašla som to. A ci mi vieš odporucit aj tribúny, ktoré sú fajn lebo je ich tam veľa. Bol to super zážitok, neľutuješ? 🙂

tara42
autor
12. jún 2022

@dryada_dryada a kde sa ti páčilo viac? Viem, že je to subjektívne ale ja o tom neviem nič :D a chcela by som partnerovi spraviť radosť.

dryada_dryada
12. jún 2022

@tara42 ja som kupovala už v novembri na novú sezónu, tiež ako darček. Vždy som vyberala miesta na sedenie a pod strechou lebo vždy sme mali take horúčavy že by sme to na priamom slnku nedali. Ja vyberám miesta hneď pri štarte. Tam je to naj - teda podľa mna. Ľutovať? Čo si … najkrajšie zážitky mám odtiaľ. Toľko ľudí s rovnakou motiváciou a radosťou na jednom mieste. Je to skvelý zážitok. Odporúčam si hneď vybaviť aj miesto na parkovanie alebo vybaviť prevoz helikoptérou priamo na okruh. To už je bonus k tomu celému 😉

dryada_dryada
12. jún 2022

@tara42 viac sa mi páčilo v Rakúsku keďže my sme Oranje a tam nás je najviac …. 😊

dryada_dryada
12. jún 2022

@tara42
Ja objednávam z tejto stránky. https://m.mygpticket.com/f1/ger
Treba sledovať kedy nabehnú lístky na novú sezónu tam kam chceš

tara42
autor
12. jún 2022

A boli ste tam na jeden deň ci na cely víkend? Vieš mi aj povedat cca ako stoja lístky na tu časť tribúny kde sedavate? 🙂

surama
12. jún 2022

@tara42 Pridaj sa do skupiny na FB Idem na Hungaroring a tam najdes vsetky potrebne info 🙂

dryada_dryada
12. jún 2022

@tara42 my sme si dali takú menšiu dovcu… boli sme v AT tri týždne a formula bola taká čerešnička na koniec… určite ísť na víkend, je tam nádherne, ľutovať nebudete.
Lístky ma vyšli na 350€

tara42
autor
12. jún 2022

@surama
@dryada_dryada ďakujem krásne. 🙂