Fixka na textil - na štítky

hanaxxx
18. aug 2024

Ahojte, pre dieta na oznacenie oblecenia som kupila fixky na textil. Ibaze, ked som skusila napisat meno na stitok, tak sa to uplne rozpilo. Tak som skusila hore na chrbat ku krku, ibaze tam mi to zase presvita az na druhu stranu. Na fixkach je oznacenie priemeru 3,9mm, ak chcem pisat na stitok, ocividne potrebujem tenucku fixku, ze ak sa aj rozpije, stale to bude citatelne. Viete mi poradit nejaku konkretnu, ktorou vy pisete na stitky? Dakujem.

egonsk
18. aug 2024

@hanaxxx a klasicka centrofix ti nestaci? tie by mali odolat aj praniu. Ale inak moja mama nam vysila meno a bol pokoj 😅

pehavcek
18. aug 2024

Ja som pisala vzdy perom na stitok. Lepsie ako fixa.

hanaxxx
autor
18. aug 2024

@pehavcek a vydrzalo to aj viac prani?

hanaxxx
autor
18. aug 2024

@egonsk no ked budem mat cas ma vysivanie, tak sa do toho dam 🙂

michaela329
18. aug 2024

Klasické centro fixy. Ešte bundy po staršom súrodencovi majú značku, keď mi príde ich mladší do školy a nosí ju.

pehavcek
18. aug 2024

@hanaxxx ano. uplne v pohode

egonsk
18. aug 2024

@hanaxxx par minut na vysitie inicalky mena si najdes barskedy, ved aj na MK stravis viac casu ako trva vysitie inicialok 😉😅

hanaxxx
autor
18. aug 2024

Teraz mi napadlo, ponozky tiez treba oznacit? Na podosvu?

moonlight1210
18. aug 2024

@hanaxxx na vnutorny okraj.

moonlight1210
18. aug 2024

Aj hrubymi fixami by sa mohlo dat pisat tensie (ak uz nechces kupovat dalsie), ked nepritlacas ako bezne pri pisani, ale drzis fixu uplne zlahka, skoro akoby tesne nad povrchom. Pises len uplne hrotom spicky.

meg321
19. aug 2024

mam dvojicky takze oznacovanie vsetkeho fixou som neriesila, ale dala vyrobit specialne peciatky s ich menami a teraz uz len vsetko opeciatkujem a hotovo, odporucam.. nic rozmazane a nic drzi aj po oprati 👍

hanaxxx
autor
19. aug 2024

@meg321 cize uz mas odskusane, ze to vydrzi niekolko prani? Lebo pises,.ze teraz opeciatkujes..

zanajana
20. aug 2024

@meg321 Tiež by ma zaujímalo aké pečiatky a odkiaľ. Môžeš prezradiť? Ďakujem.

meg321
20. aug 2024

@hanaxxx
@hanaxxx ono je dnes na trhu uz vela moznosti. Zadaj do google “peciatka na textil s menom” a vyber to naj... 🙂 Len, lepsie potom zadat vsetky pismena velke, nech to dobre vidno, napr. “ELIŠKA F.” a pod.

hanaxxx
autor
20. aug 2024

@meg321 viem, ze existuju aj peciatky, ale neviem, ci to naozaj vydrzi vela prani. Preto som sa spytala, ci to uz mas odskusane, alebo iba ides peciatkovat. Ako mam vybrat to naj ? 🙂

meg321
21. aug 2024

@meg321 ano, peciatkovala som minuly rok pred zacatim skolky a odvtedy prala a prala… 🙂 mena stale vidno rovnako

hanaxxx
autor
22. aug 2024

@meg321 aku peciatku si mala?