Firma na montovaný dom - reálne skúsenosti

monika311
25. aug 2017

Ahojte.Viem, že táto téma sa hodí skôr na modrú strechu, ale každý pár riešil otázku bývania.
My s manželom si chceme postaviť dom, ale keďže ani ja ani manžel sa vôbec nerozumieme stavebníctvu rozhodli sme sa pre montovaný dom. Myslela som si, že nebude problém vybrať si firmu (veď ich je toľko) ale mylila som sa . Preto ak máte niekto VLASTNÉ skúsenosti budem rada ak sa somnou podelíte. Len prosim žiadne reklamy .Poteším sa fotkám vášho domčeka.
Ďakujem

deti95060810
25. aug 2017

ak hľadáš fy. tak potom dopyt123
Len aká to bude fy, resp. či budeš s danou fy. spokojná to už neviem....
Odporúčam si pozrieť recenzie, popr. si ich prácu, porozprávať s bývalými objednávateľmi....

monika311
autor
25. aug 2017

@deti95060810 Ďakujem skúsim pozrieť. Lebo každá firma má úžasné recenzie od ľudí, ktorých si buď zaplatí alebo sú blízky. Podľa mňa by to malo byť trestné, lebo takto ľudí len zavádzajú.Je to smutne

damoska
24. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

skuste sa pozriet na firmu domsnov.sk stavaju velmi krasne rodinne domčeky. My už máme tiež vyhliaddnuty tento http://domsnov.sk/rodinne-domy/family-modern/

rika888
13. feb 2019

Odporucam pozriet na FB stranku Domy-projekty. Nam realizovali montovany domcek, ich web je www.stastnedomy.sk ak mozem napisat priamo adresu. Vysledok cca v polovici posielam na fotke, mozem zaslat aj vysledny domcek ak by ste chceli najdem. Urcite ich odporucam. Tiez sme si zvolili montovany aby sme nemuseli riesit xy problemov a neprisli o zdravie 😉

11mirka22
1. máj 2019

@monika311 ahoj, aj ste si nakoniec dali postaviť ten montovaný domček? Ktorú firmu ste vybrali?

monika311
autor
1. máj 2019

@11mirka22 ahoj nie nedali

patkaba
29. máj 2019

@rika888 Tychto na facebooku sledujem, vyzeraju podla mnozstva realizovanych projektov a realnych fotiek, co pridavaju ako postupne stavaju top. Mozno raz sa zadari aj nam :P

rsimona
14. júl 2019

@patkaba tiez ich sledujem, pridavaju casto top realizacie a realne postavene domceky nimi, len tisko zavidim majitelom, prikladam link ak este niekto chce sledovat https://www.facebook.com/stastnedomy/ 😎

patkaba
16. júl 2019

@rsimona Ano ano, to su oni 😝

bambina1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatiana1980k
7. jún 2020

Ako som uz na nejakom fore pisala, nam realizovali stavbu vysnivaneho domceku od firmy www.murovany-dom.sk a velka spokojnost. Ak sa niekto rozhoduje v ramci zapadneho slovenska komu sa zverit, mozem s cistym svedomim odporucti ich. PS.: mozem poslat aj foto nasho. 😝

vivien1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatiana1980k
14. júl 2020

No neviem, o tomto DrevodomZvolen pisete na kazdom fore co pozeram a nejake realne recenzie moc u nich nevidim. 😀

ivkamt
22. júl 2020

My sme stavali s touto firmou. Porovnávali sme veeeľa firiem a toto nám vyšlo najlepšie v pomere cena kvalita. A býva sa nám veľmi dobre. V zime teplo, v lete príjemný chládok.. naozaj premyslená zdravá stavba.. Mám aj nejaké fotky z výstavby ak by niekto chcel 🙂 https://www.facebook.com/pasivnedomyclt

tatiana1980k
6. sep 2020

@ivkamt Vies nejake foto aj realne zazdielat? 🙂

inge89
11. sep 2020

A môžem sa spýtať koľko vás vyšiel dokopy takýto montovany dom a aku ma rozlohu?
Z manželom by sme tiež chceli stavať, ale zvažujeme či sa nám viac oplatí postaviť nový, alebo vyplatiť súrodencov a dorobiť dom po svokrovcoch

ivkamt
11. sep 2020

@tatiana1980k musim pohladat fotky. Teraz mám v hlave kadečo iné keďže čochvíľa rodíme🙂, ale ten dom čo majú teraz aj na FB čo som zdielala je hneď vedľa nás a chodia sa sem pozerať aj iní záujemci. Táto firma tu ma okrem nás postavených 5 domova sú naozaj ochotní, všetko poriadne vysvetlia-vidno ze sa vyznajú ..za zavolanie nič nedáte😉

ivkamt
11. sep 2020

@inge89
@tatiana1980k ešte ma napadlo že som aj na modrej streche a som tam prispieval, myslím že mám nejaké foto aj v mojom fotoalbune tam..

ivkamt
11. sep 2020

@inge89 Tak nám to vysvetľovali tak že nieje motivačný ako montovany..my nemáme dom z drevotriesky zatepleny polystyrenon. Naozaj sme sa vtedy veľa zaujímali to to aby bol ten dom aj kvalitný..máme cca 120 m2 a cena za meter bola okolo 900-1000eur..máme pasívny dom. Náklady mesačné cca 70 eur /platíme len elektrinu vodu máme zo studne/😉

emchuana
16. feb 2022

@damoska dobrý deň pokukavame po tomto dome stavali vam ho prosim?

tinika
5. apr 2024

@ivkamt prosim ta nedas este raz link? nefunguje ten čo si dala vdaka

sabiwasabi
18. apr 2024

@ivkamt zdravím, prosím vás, nefunguje už váš odkaz. Neviete ho za zdieľať znova alebo napísať názov firmy? Ďakujem.

lulyk
6. máj 2024

@rika888 dobrý chcem sa opýtať či po 5 rokoch je dom je ok ? Ďakujem za odpoveď..Syn chcú stavať montovaný a nevie sa rozhodnúť či vydrží roky ,či nie je predsa lepší murovaný ďakujem za odpoveď

euie
6. máj 2024

@lulyk nemam sice montovany, ale nastastie. Zistili sme, ze v sprchovom kute/pri wc je daky problem a presakuje nam to do steny, takze nas to caka rozbit, opravit atd. A najma, tehlu proste len vysusime, neviem si takuto situaciu predstavit v montovanom/drevodome, kde by to bolo na zburanie celej steny asi.

simca06022011
6. máj 2024

@euie uplne jednoducha situacia v drevodome, mali sme problem a vyriesili raz dva.. a nezburali sme celu stenu :DD

samozrjeme musi si to niekto vsimnut ze to vlhne, to je dost podstatna vec... inak drevo uschlo v pohode, sadrokarton sa raz dva opravil, aj vsetko ostatne, my sme museli otvorit este aj strop, nie len trochu bocnu stenu (nastastie ze mame drevodom.. lebo chyba bola vkupelnovej podlahe = a tam sme nechceli rozbijat obklad, a podlahove kurenie poskodit, tak sme to otvorili z poschodia nizsie).